nabídky práce: Česko

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Praha (vrátit zpět) Kuchař/ka. (vrátit zpět) zrušit vše
Typ úvazku
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 10 výsledků
JOBS TIME s.r.o.
Praha
2 300 Kč denně
  • Česká restaurace U Balouna, nacházející se na Václavském náměstí, hledá posilu do kuchařského týmu.
  • Zkušenosti s vedením kuchyně (lidí) vítán.
VB restaurant s.r.o.
Praha
  • Hledáme zaměstnance do české restaurace na Praze 3 (Jagellonská 21).
  • Náplň práce: příprava poledních a večerních jídel, objednávky zboží, skladové hospodářství.
NYKTAJ s.r.o.
Praha
  • Do skupiny Gare restaurant do restaurace Vozovna Stromovka přijmeme kuchyňský personál.
  • Plat 1800,- denně +bonusy a odměny.
SeneCura SeniorCentrum Klamovka s.r.o.
Praha
  • Jednosměnný provoz, požadujeme alespoň střední odborné (vyučen) vzdělání, vhodné pro absolventy, nástup ihned.
  • Místo výkonu práce Praha 5.
Ranchero Food s.r.o.
Praha
  • Náplň práce: příprava teplých a studených pokrmů, kontrola kvality surovin.
  • Požadujeme: příjemné vystupování, chuť učit se novým věcem, pečlivost.
LA TRATTORIA gastro s.r.o.
Praha
  • Restaurace na Praze 8 - Březiněvsi, Trattoria Famiglia hledá spolehlivého zaměstnance.
  • Krátký / dlouhý týden, platové podmínky 2.300,-Kč/den, po zapracování…
Menkar, s.r.o.
Praha
  • Do rodinného podniku Motel U Krbu ve Vestci U Prahy, hledáme samostatného zaměstnance na ranní směny od pondělí do pátku od 6.00 – 15.00h.
ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o.
Praha
  • Do restaurace na Praze 9 - Černý Most přijmeme na krátký/dlouhý týden.
  • Potřebovali bychom maximální spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost.

Odebrali jsme 2 nabídky práce, které se velmi podobaly již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli