nabídky práce: Česko

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Praha (vrátit zpět) Obchodní zástupce (vrátit zpět) zrušit vše
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 55 výsledků
Elfetex
Praha
  • Vaše náplň práce bude zahrnovat:
  • Udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky.
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí.
Papera
Praha
  • Jsi obchodník/ice tělem i duší?
  • Dokážeš jít za svými cíli a máš rád/a nové výzvy?
  • Přijď mezi nás a ukaž nám, že můžeš být posilou našeho týmu.
Creanet
Praha
  • Cit pro obchod a aktivní přístup k zákazníkům.
  • Schopnost naslouchat a ochota pomoci zákazníkům.
  • Dobrou znalost práce na PC a orientaci na českém internetu.
Praha
  • Pojďte pracovat do ABB mezi lidi, kteří se věnují vytváření budoucnosti, v níž inovativní digitální technologie umožní lepší přístup k čistší energii.
Baky Media
Praha
  • Máte zkušenosti s on-line marketingem?
  • Baví Vás obchod a chcete sami ovlivnit výši svého platu?
  • Pak jste vhodný kandidát na naši pozici „Obchodní zástupce“.
Talentica
Praha
40 000 Kč - 55 000 Kč měsíčně
  • Hledáte uplatnění v oblasti technického prodeje ve výrobní společnosti přímo v Praze?
  • Baví Vás obchodní činnost a rád/a si sama organizujete pracovní diář?
COMPLET
Praha
  • Práci s nejmodernější kancelářskou technikou.
Wilson & White s.r.o.
Praha
  • Hledáme spolupracovníky pro obchodní oddělení.
  • Požadujeme Příjemné vystupování, pokročilé komunikační dovednosti, zkušenosti z obchodního prostředí výhodou.
Hightech Development
Praha
  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitou, spolehlivost, čestnost a ochotu pomáhat lidem.
  • Provize z prodeje pro český trh ojedinělých produktů, časovou…
PRESTIGE PHOTO s.r.o.
Praha
  • Nabízení firemních produktů a služeb v oblasti školství.
  • Možno přidat i k jinému hlavnímu pracovnímu poměru.