nabídky práce: Česko

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Stavební dělník (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 35 výsledků

Stavební dělník

ZEPRIS s.r.o.
Praha 4
  • Náplň práce: práce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě, opravách a rekonstrukcích venkovních trubních rozvodů.

TOMI REMONT
Česko
  • Hledáme vhodného kandidáta na pozici stavební dělník - zedník, tesař, zámečník nebo svářeč pro práce na mostech, propustech a ostatních umělých drážních i…

STAVEBNÍ DĚLNÍK

STAVING
Valdice
  • Trvalý pracovní poměr v zavedené společnosti.
  • Možnost dalšího profesního růstu a školení.
  • Práce pouze na regionálních stavbách.
  • Práce zpravidla na jednu směnu.

Eurovia CZ
České Budějovice +2 lokality
  • Co bude Vaší hlavní náplní práce na cílové pozici?
  • Stavební práce v dopravním stavitelství spojené s výstavbou komunikací, parkovišť, zpevněných ploch,…

Brněnské komunikace
Brno
  • Řidičský průkaz skupiny B vítán.
  • Bližší informace na telefonním čísle 603 442 381, pan Skácel, vedoucí střediska zimní a letní údržby.

OES
Plzeň
  • Montážní činnost v rámci SMČ.
  • Zaměstnání u stabilní moderní firmy.
  • Tel.:+420 377 224 931.
  • Mobil: +420 724 053 631.

PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s. r....
Brno
  • Odpovídající finanční ohodnocení + odměny dle dosažených výsledků.
  • Možnost ubytování na firemní ubytovně.
  • Kontakt: kobzova@premyslvesely.cz, tel.: 543 428 411.

Stavitelství Luňáček
České Budějovice
  • Řemeslnou zručnost, spolehlivost, odpovědnost a samostatnost při provádění svěřené práce.
  • Znalost stavebních prací; praxe ve stavebnictví výhodou.

Plzeň +2 lokality
14 800 Kč měsíčně
  • Mzda: 14 800 Kč / měsíc.

PSG Construction
Otrokovice
  • Máte zkušenosti v oblasti stavebních prací a chcete posunout svou kariéru o krok dále?
  • Hledáte práci u stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí?