nabídky práce: Deštné v Orlických horách

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Plný úvazek (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 112 výsledků
Bačetín
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Kontakt osobně od 7:00 do 15:00 hodin, telefonoicky nebo e-mailem sudin@c-box.cz.
  • ZŠ - nahánění skotu na dojírnu, práce se zvířaty.
Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Solnice
20 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva.
  • Obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků.
  • Práce na HPP ve stabilní společnosti.
JIP potraviny
Náchod
  • Chcete nastartovat nebo rozvíjet svou kariéru právě v naší společnosti?
  • Dáme Vám skvělou pracovní příležitost i podmínky.
  • Ostatní je už na Vás.
IndiGO group, s.r.o.
Okres Rychnov nad Kněžnou
  • Náplň práce: prodej počítačů, mobilních telefonů a příslušenství.
  • Požadujeme min. SOU, dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, příjemné…
Jana Režová
Týniště nad Orlicí
  • Jedná se o úklid veřejně přístupných prostor,kanceláří,šaten,chodeb a sociálních zařízení na železničních stanicích.
  • Vhodné pro muže i ženy.
Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Jaroměř
  • Přijmeme pracovníky ostrahy pro oblast Jaroměř okr.Náchod.
  • Nepřetržitý provoz,12-ti.hodinové směny,plný úvazek.
  • Mzda 94 Kč/hod.+příplatky.
Solnice
25 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Údržba strojů a strojního zařízení, dřevařských automatických linek.
  • Provádění oprav a úprav strojů a strojního zařízení.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
Federal-Mogul Friction Products, a.s.
  • Daňový/á referent/ka junior.
  • Pracoviště: Jirchářská 233, Kostelec nad Orlicí.
  • Náplň práce: zpracovává a zodpovídá za veškerá daňová přiznání firmy, zajišťuje…
Solnice
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Sledování a řízení procesu zpracování dřeva.
  • Střední odborné vzdělání (vyučen s praxí v dřevovýrobě, ve strojírenství).
ISOVER
Častolovice
  • OPERÁTOR VE VÝROBĚ ČEDIČOVÉ VATY (Častolovice).
  • Divize ISOVER, společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., přední výrobce stavebních minerálních…