nabídky práce: Dub nad Moravou

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 185 výsledků

Pracovník pro provoz kanceláře Olomouc nová nabídka

FRERES, s.r.o.
Olomouc
38 000 Kč měsíčně
  • Co budete dělat: zakládat dokumenty, připravovat podklady, podílet se na uzávěrkách, zavádět nové procesy.
  • Nabízíme pracovní dobu dohodou, možnost i částečného…

Pomocník/ce nová nabídka

Olomouc
17 070 Kč měsíčně
  • Pracoviště: U dětského domova č.p.
  • 269, Nové Sady, 779 00 Olomouc 9.
  • Zaměstnání na dobu určitou 1 rok, možnost doby neurčité.
  • Mzda: 17 070 Kč / měsíc.

Pracovník/ce proprovoz kanceláře.

Aquafluid s.r.o.
Olomouc
36 000 Kč měsíčně
  • Hledáme asistentku pro manažera pobočky, hlavní pracovní náplní bude:
  • Administrativní činnost a vedení kancelářské agendy, fakturace, apod.

Skladník - noční směny - možnost ubytování, od 130 Kč/hod nová nabídka

Práce-job.cz
Olomouc
  • Hledáte práci na pozici skladník / skladnice?
  • Chcete dostávat pravidelnou mzdu, získat ubytování a možnost dlouhodobého zaměstnání?

Brigádník/Brigádnice nová nabídka

Albert Česká republika, s.r.o.
Olomouc
  • Hledáme brigádníky pro naši prodejnu v Olomouci.
  • Jak bude vypadat tvůj pracovní den?
  • Máš přidělený svůj úsek na prodejně, o který se společně s kolegy staráte.

řidič/skladový dělník nová nabídka

ETCIMEX s.r.o.
Olomouc
  • Víc než 28 let vozíme secondhand textil do celého světa.
  • V ČR máme téměř 30 obchodů a pořádáme pravidelné bazary.
  • Proto je dobrá kondice téměř nutností.

pracovník / ce úklidu OZP

Hradil & Vlha Facility s.r.o.
Olomouc
  • Ruční úklid administrativních prostor klienta, doplňování hygienického materiálu.
  • Základní vzdělání, praxe v oboru výhodou.

Servisni technik, Elektrikar, Zaskolime MOZNA I BRIGADA nová nabídka

TONERMARKET s.r.o.
Olomouc
  • Servis kopírovacích strojů a tiskáren, vypocetni techniky montaz dataprojektoru.
  • Instalace kopírovacích strojů a tiskáren.
  • Odměny ze zisku 3 - 15 %.

Skladník/ Manipulant

ILGO Trade s.r.o.
Olomouc
  • Vychystávání zboží, příprava na expedici.
  • Manipulace s vychystávacím elektrickým nízkozdvižným vozíkem.
  • Zkušenosti ze skladu výhodou, nikoliv podmínkou.

Skladník

DHL Freight CZ s.r.o.
Olomouc
  • Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout?
  • Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích…

Strážní na obchodní jednotku Baumax Olomouc nová nabídka

K safe servis s.r.o.
Olomouc
  • Bezpečnostní firma AARON GUARD s.r.o. nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky Baumax v Olomouci.
  • Čistá hodinová mzda od 92 Kč.

Dispečer/ka spedice

Olomouc
20 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně
  • První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.
  • Na pozici dispečera potřebujete především:
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Mzda: 20 000 - 60 000 Kč / měsíc.

Vedoucí dispečinku

Olomouc
35 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně
  • Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.
  • Praxi v oboru minimálně 2 roky.

Dětská sestra/bratr nová nabídka

Olomouc
24 300 Kč - 35 820 Kč měsíčně
  • Mzda: 24 300 - 35 820 Kč / měsíc.

Montážní technik/technička nová nabídka

Olomouc
19 600 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce území Olomouckého kraje,.
  • Pracovní poměr HPP - hlavní pracovní poměr,.
  • Pracovní úvazek, plný 40 hodin týdně,.
  • Mzda: 19 600 Kč / měsíc.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!