nabídky práce: Dub nad Moravou

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
2. stránka z 563 výsledků

Brigáda

Canis
Olomouc
  • Stabilní česká společnost hledá do svého týmu spolehlivého kolegu/kolegyni s výhledem dlouhodobé spolupráce.
  • Jaká bude Tvoje náplň práce?

řidič/skladový dělník nová nabídka

ETCIMEX s.r.o.
Olomouc
  • Víc než 28 let vozíme secondhand textil do celého světa.
  • V ČR máme téměř 30 obchodů a pořádáme pravidelné bazary.
  • Proto je dobrá kondice téměř nutností.

pracovník / ce úklidu OZP

Hradil & Vlha Facility s.r.o.
Olomouc
  • Ruční úklid administrativních prostor klienta, doplňování hygienického materiálu.
  • Základní vzdělání, praxe v oboru výhodou.

Recepční nová nabídka

Jan Grézl
Olomouc
  • Nabízíme dlouhodobou brigádu na pozici recepční v Olomouci, 12 hodinové denní směny vč. víkendů.

Konstruktér – junior

CAD engineering
Olomouc
  • Tvorba a úprava výkresové dokumentace.
  • Konstrukce a vývoj zařízení pro výrobu karoserií.
  • Práce v programu Catia V5.

Brigádník - Pokladní

PEPCO Czech Republic s.r.o.
Olomouc
120 Kč za hodinu
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Mzda (hrubá) 120 Kč/hod.

Brigáda ve skladu

BRASTY GROUP s.r.o.
Olomouc
  • Přijímání, balení a expedování zboží tak, aby se vše stihlo včas doručit našim zákazníkům.
  • Manipulace s krabicemi, kontrola, vybalování a štítkování zboží.

Administrátor webových stránek nová nabídka

BZ Company Internacional s.r.o.
Olomouc
100 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Hledáme kolegyni / kolegu, kteří budou mít na starosti plnění nových webových stránek a úpravy v administraci stávajích webových stránek.

Servisni technik, Elektrikar, Zaskolime MOZNA I BRIGADA nová nabídka

TONERMARKET s.r.o.
Olomouc
  • Servis kopírovacích strojů a tiskáren, vypocetni techniky montaz dataprojektoru.
  • Instalace kopírovacích strojů a tiskáren.
  • Odměny ze zisku 3 - 15 %.

Skladník - jednosměnný provoz - 130,- Kč/hod v Olomouci nová nabídka

Richter + Frenzel s.r.o.
Olomouc
130 Kč za hodinu
  • Příjem, uložení, popř. vyskladnění zboží.
  • Pracujete samostatně a můžeme se na Vás spolehnout.
  • Práci pouze na jednu směnu.

Řidič dodávky do 3,5 t nová nabídka

Sollus s.r.o.
Olomouc
  • Pracoviště: Polská č. p. 553/26, 772 00 Olomouc.
  • Životopis požadujeme poslat POUZE emailem na kralova@, v případě našeho zájmu budete pozvání na osobní pohovor.

Skladník/ Manipulant

ILGO Trade s.r.o.
Olomouc
  • Vychystávání zboží, příprava na expedici.
  • Manipulace s vychystávacím elektrickým nízkozdvižným vozíkem.
  • Zkušenosti ze skladu výhodou, nikoliv podmínkou.

Projektový manažer nová nabídka

TOOL Werkzeugbau s.r.o.
Olomouc
45 000 Kč - 55 000 Kč měsíčně
  • Pracoviště: Na zákopě č. p. 452/1a, Olomouc.
  • Náplň práce: vedení projektu od získání zakázky přes vývoj metody, konstrukci, výrobu a montáž až po integraci…

Zedník nová nabídka

Eurostavebniny s.r.o.
Olomouc
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Olomouc a okolí, dle zakázek.
  • První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.
  • Požadavky: vyučení v oboru výhodou, alespoň minimální…

Wellness poradce

Lady Studio
Olomouc
  • Uvítali byste možnost atraktivního přivýdělku či naprosté změny kariéry?
  • Úspěšně působíme nejen v Olomouci, ale také v dalších městech celého moravskoslezského,…

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!