nabídky práce: Frenštát pod Radhoštěm

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Plný úvazek (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
7. stránka z 310 výsledků
Eagle Service s.r.o.
Frýdek-Místek
  • Hledáme ženu na úklid pro našeho klienta v Dobré.
  • Náplní práce je úklid sociálního zázemí pro zaměstnance, kanceláří mistrů výroby a ruční úklid na hale …
PetCenter CZ s.r.o.
Nový Jičín
  • Hledáme nadšence a zvířecího fandu, který chce trávit svůj pracovní čas s dvounožci se stejným zájmem a mít na blízku zvířecí kamarády.
Commodities Management Exchange s.r.o.
Okres Vsetín
  • Náplň práce: Servis hotelového typu a provoz areálu.
  • Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení 35 000,- + příspěvek na dopravu 1000,- Kč.
ARPEX MORAVA
Šenov u Nového Jičína
  • Místo práce: Šenov u Nového Jičína.
  • Řídíš rád a toužíš po akční práci v dobrém kolektivu?
  • Řidičské oprávnění minimálně skupiny B a C.
  • Máte zájem o tuto pozici?
RealJob
Frenštát pod Radhoštěm
  • Hledáme vhodného uchazeče na pozici Seřizovač do Frenštátu pod Radhoštěm.
  • Seřizovaní krimpovacích zařízení a nástrojů.
  • Umění pochopit funkci a vědět si rady.
IDEAL WORK s.r.o.
Okres Nový Jičín
125 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Náplň práce: dodávání a příprava materiálu do výroby, nakládání a vykládání kamionu apod.
  • Požadavky: praxe ve skladu, výhodou platný průkaz VZV.
  • Umíš řídít velké stroje a toužíš po akční práci v dobrém kolektivu?
  • Schopnost řídit bagr, nakladač nebo auto s rukou.
AMOS GASTRO spol. s r.o.
  • Požadujeme min. nižší střední odborné vzdělání.
  • Telefonický kontakt od 9:00 do 14:00 hodin.
  • Milena Krystková a Jiří Šindler.
123-práce.cz s.r.o.
  • Přijmeme pracovníka pro výrobní provoz ve Vsetíně.
  • Požadavky: Praxe podmínkou, vyučení není nutné, manuální zručnost, spolehlivost, dobrá pracovní morálka Co…
JACOBS DOUWE EGBERTS
Valašské Meziříčí
  • JACOBS DOUWE EGBERTS (JDE) is a €5 billion global business retaining a start-up feel and containing some of the leading brands in Coffee and Tea – Kenco, Douwe…