nabídky práce: Frenštát pod Radhoštěm

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Trvalý (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 7 výsledků
Trench s.r.o.
Frenštát pod Radhoštěm
14 800 Kč - 30 000 Kč měsíčně
Rychlá odpověďAktivní zaměstnavatel
  • Co Tě u nás čeká?*.
  • Úprava tarifů zákazníkum na míru.
  • Práce s interní databází a systémy.
  • Komunikační dovednosti – plynulý projev bez vad řeči.
BESKYDY SPORT s.r.o.
Bílá
140 Kč - 255 Kč za hodinu
Rychlá odpověď
  • Zažij zimu na horách a staň se součástí největší lyžařské a snowboardové školy na Moravě.
  • Pro zimní sezónu 2019-2020 hledáme instruktory /-ky lyžování a…
Moraviapharm s.r.o.
Frýdlant nad Ostravicí
  • Požadavky. střední nebo vyšší odborné vzdělání oboru farmaceutický asistent (laborant).
  • Popis práce: obsluha pacientů, míchání MS, vybalování zboží.
hotel Čeladénka Čeladná
Čeladná
50 000 Kč měsíčně
  • Pro pracoviště hotelu Ćeladenka ˇv Čeladné hledáme schopné kuchařky a kuchaře .
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Smlouva, Trvalý, Praxe.
  • Plat: 50 000,00 Kč /měsíc.
Bílá
100 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Staň se součástí teamu největší lyžařské školy na Moravě.
  • Hledáme asistenty instruktorů lyžování/ snowboardingu a animátory do střediska Bílá v Beskydech.
ZŠ a MŠ Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organ...
Nový Jičín
87 Kč za hodinu
  • Náplní práce je úklid prostor základní školy, obvykle odpolední směny.
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Smlouva, Trvalý.
  • Nový Jičín, Moravskoslezský kraj (Doporučené).
MW Dias, a. s.
Frýdek-Místek
15 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Stabilní úklidová společnost nabízí místo SMĚNOVÉ/HO VEDOUCÍ..
  • Místo: Nošovice - Hyundai a Český Těšín.
  • Náplň práce: provozní administrativa, práce s lidmi…
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli