nabídky práce: Frenštát pod Radhoštěm

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Moravskoslezský kraj (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 295 výsledků
STARÝ GOROD s.r.o.
Okres Frýdek-Místek
  • Do našeho hotelu přijmeme zaměstnance.
  • 12 hodinové denní směny, dlouhý/krátký týden.
  • Nástup od 1.2. nebo dle dohody.
  • Možnost přespání v době pracovních směn.
Manuvia JobAgency s.r.o.
  • Jedná se o práci v elektrovýrobě, strojírenství (není pásová výroba).
  • Práce vhodná pro ženy, i absolventy.
  • Benefity jako 5 týdnů dovolené, 13.plat, stravenky…
Dřevovýroba Dinas s.r.o.
Pomocný dělník. Pomocné práce v dřevovýrobě. Práce v hale. Ranní směny…
Řeznictví H+H, s.r.o.
Okres Nový Jičín
  • Náplň práce: administrativa spojená s příjmem objednávek a chodem objednávkové kanceláře.
  • Požadujeme: SŠ, znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti.
Pro Bank Security a.s.
100 Kč za hodinu
  • Přijmeme zaměstnance pro Sviadnov, nepřetržitý provoz, vhodné především pro SD a ID.
  • Nabízíme mzdu až 100 Kč/hod., náborový příspěvek až 10 tis.
Horský hotel Sůkenická, spol. s r.o.
  • Požadujeme vyučení nebo praxi v oboru výhodou (ne podmínkou).
  • Vhodné i pro absolventy škol bez praxe.
  • Turnusové směny (týden práce, týden volno).
Deltablok s.r.o.
  • Nabízíme ubytování a stravu zdarma.
IDEAL WORK s.r.o.
  • Obsluha pily, řezání dle požadavku výroby.
  • Požadujeme: dobrý zdravotní stav, chuť pracovat.
  • Příspěvek na dopravu 500 Kč/měsíc.
HR systém, s.r.o.
  • Hledáme kolegu pro pobočku ve Frýdku-Místku.
  • Požadujeme středoškolské vzdělání, komunikativnost, organizační schopnosti, znalost nářadí výhodou.
POMPO spol. s r.o.
  • Pro naši prodejnu hraček POMPO v OC Tabačka, hledáme zaměstnance (35 hodin/týdně).
  • Požadujeme: - aktivní přístup - organizační a komunikační schopnosti -…