nabídky práce: Frenštát pod Radhoštěm

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 24 výsledků

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Moravskoslezský kraj
110 Kč za hodinu
  • Přijmeme pracovníky na úklid kanceláří, chodeb, sociálního zařízení a ostatních společných prostor na zkrácený úvazek, dvousměnný provoz od Po - Pá.

Úklid kanceláří, šaten, sprch, dílen, apod. - OZP nová nabídka

  • Místo vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením (OZP).
  • Místo výkonu práce: v prostorách Dopravního podniku Ostrava - lokalita Poruba Martinov, centrum…

Úklidová pracovnice Ostrava nová nabídka

IF FACILITY
  • Mám zájem o toto pracovní místo.
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovnici na úklid Air bank v Ostravě.
  • Nástup možný ihned nebo podle dohody.

úklidoví pracovníci pouze ozz, OZP

  • Úklidové práce v čistém prostředí.
  • Ranní směna od 6 -12 hod, odpolední od 13 -19 hod.
  • Způsob kontaktu: předem telefonicky (po-pá 9:00-15:00 hodin) domluvit…

Úklid + jednoduchá administrativa

90 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Provádění úklidových prací kancelářských a provozních prostor, školských zařízeních, domácnostech,(výhoda ŘP sk.
  • Mzda: 90 - 110 Kč / hodinu.

Technik/čka počítačové sítě - OZP

10 000 Kč měsíčně
  • Kontakt pouze e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 8:00-15:00 hod. bez docházení do firmy!
  • Požadavky: praxe v oboru výhodou.
  • Možnost práce z místa bydliště.

Pracovník úklidu Mošnov

IF FACILITY
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklid letiště L. Janáčka v Mošnově.

Ochutnávání a testování nových limonádových chutí POUZE OZP

  • Rozdávání vzorků na ochutnávku, po okolí, po rodině a známých.
  • Pravidelné hlášení výsledků a monitorování trhu a okolí.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.

Ochutnávání a testování nových limonádových chutí - OZP

  • Kontakt telefonicky, e-mailem, osobně: Bieblova 406/6, Moravská Ostrava.
  • Náplň práce: Rozdávání vzorků na ochutnávku.

úklízeči pouze ozz, OZP

  • Úklidové práce, ranní směna 6:00-10:00 hodin.
  • Způsob kontaktu: telefonicky (po-pá; 9:00-15:00 hodin) a zasílat životopisy na email.

Ochutnávání a testování nových limonádových chutí (vyhrazeno...

  • A11 z:15/7/2020 (vyhrazeno pro OZP) a:28/7/2020.
  • Rozdávání vzorků na ochutnávku, po okolí, rodině, známých (práci lze vykonávat v okolí svého bydliště).

Pracovník úklidu Studénka nová nabídka

IF FACILITY
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníka na úklid firmy Navos ve Studénce.

Ostraha prodejny (vyhrazeno pro OZP)

12 100 Kč měsíčně
  • A16 z:3/3/2020 (vyhrazeno pro OZP) a:29/7/2020.
  • Pro informování ohledně pracovního místa nás kontaktujte telefonicky, emailem.
  • Mzda: 12 100 Kč / měsíc.

Uklízeči (vyhrazeno pro OZP)

  • A11 z:15/5/2020 a:26/6/2020 (vyhrazeno pro OZP).
  • Kontakt: 725 859 383 (PO-PÁ 9-15:00 hod.).
  • Mzda: 10 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: pošt. přihrádka 0,.

Pracovníci úklidu (vyhrazeno pro OZP)

87 Kč za hodinu
  • A11 z:20/5/2020 (vyhrazeno pro OZP) a:23/6/2020.
  • Kontakt: 604 940 906 (9:00-17:00 hod.).
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.