nabídky práce: Frenštát pod Radhoštěm

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Plný úvazek (vrátit zpět) Nový Jičín (vrátit zpět) zrušit vše
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 36 výsledků
IDEAL WORK s.r.o.
Nový Jičín
  • Jedná se o práci v malé firmě, v přátelském kolektivu.
  • Náplň práce: montáž forte žebříků, vrtání, skládání, kompletování, balení apod.
Manuvia, a. s.
Nový Jičín
  • Pouze RANNÍ směny Po - Pá (6:30 - 14:30).
  • Zaškolení ale zkušenost se šitím na šicím stroji nutná!
  • Práce v neformální a přátelské atmosféře.
FlexI T agency s.r.o.
Nový Jičín
  • HLEDÁME ŠIKOVNÉ PRACOVNÍKY VÝROBY SVĚTEL DO AUT.
  • Obsluha stroje, kontrola kvality, montáž plastových dílů.
  • Pracoviště: Šenov u Nového Jičína / Rychvald.
TACSONER s.r.o.
Nový Jičín
  • Pracovník(ce) ostrahy Přijmeme na HPP nebo DPP invalidní pracovníky pro areál společnosti Systems Autopal Hanon - Nový Jičín.
Business Area s.r.o.
Nový Jičín
  • Hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky pro automobilový průmysl v Novém Jičíně.
  • Jednoduchá výroba a montáž dílů klimatizace pro.
  • Chuť učit se nové věci.
Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Nový Jičín
140 Kč za hodinu
  • Nabízíme práci kontrolor kvality automobilových součástek v Novém Jičíně.
  • Kontrola světel a jejich komponentů pro automobilový průmysl.
  • Mzda 140 Kč za hodinu.
Mgr. Svatava Trčková, notářka v Novém Jičíně
Nový Jičín
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru právo definované v § 18 odst.
  • Písmeno c) zákona č. 358 1992 o notářích a jejich činnosti (notářský řád).
COMAC JOBS
Nový Jičín
  • Do našeho mladého, přátelského a veselého kolektivu hledáme nového vedoucího.
  • Jste-li pozitivně naladěný člověk, který se nebojí zodpovědnosti, umí pracovat s…
COMAC JOBS
Nový Jičín
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Skladník – obsluha VZV – Nový Jičín.
  • Máte zkušenosti s obsluhou VZV nebo vlastníte průkaz na VZV?
  • Jste ochotni pracovat ve třísměnném provozu?
Comfort Job Agency s.r.o.
Nový Jičín
  • Pro zahraniční firmu v Mošnově hledáme vhodné kandidáty na pozici Zámečník.
  • Budete zajišťovat odborné práce při preventivní údržbě a opravách strojů a zařízení.