nabídky práce: Frenštát pod Radhoštěm

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 284 výsledků

SEŘIZOVAČ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ nová nabídka

JACOBS DOUWE EGBERTS OPS CZ s.r.o.
Valašské Meziříčí
  • Co u nás dělá Seřizovač ?
  • Obsluhuje balící linky a souvisejících zařízení.
  • Kontroluje kvalitu výrobků a správnosti výrobního procesu.

Pokojská

20 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 20 000 - 26 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Křižná 184/36, Valašské Meziříčí, 75701.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Řidiči sk.B - rozvoz zdravotnických pomůcek

20 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • B, znalost na PC a schopnost ovládat program skladu, samostatnost.
  • Náplň práce: rozvoz zdravotnických pomůcek do zdravotnických zařízení a sociálních pracovišť,…

Notářská tajemnice - administrativní pracovník

  • Hledáme do našeho týmu notářskou tajemnici, může být i administrativní pracovnice - nejlépe se zkušenostmi z kanceláře zabývající se právní činností.

Ostraha potravinářského areálu

Bc. Barbora Čermáková
18 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme zaměstnance na pozici "Ostraha potravinářského areálu" ve Valašském Meziříčí.
  • Směny dlouhé 12 hod. v cyklu 2 x denní / 2x volno /…

Plastikář - dělník s ubytováním nová nabídka

SGP - Sorting Group Czech Republic spol. s r.o.
  • Plastikář polyuretanových výrobků obsluhuje vzpěňovací linku.
  • Výroba dle postupů a pokynů.
  • 8-mi hodinové směny ( R+O+N - co týden ) víkendy volné.

Úklid ve firmě ve Valašském Meziříčí nová nabídka

CZECH STEEL GROUP s.r.o.
90 Kč za hodinu
  • Úklid prostor firmy v odpoledních hodinách.
  • Od pondělí do pátku na 4 hodiny.

Svářeč

TGH RENOVA
Kvalifikační požadavky: svářečský průkaz praxe na obdobné pozici orientace v technické dokumentaci Nabízíme: POUZE RANNÍ SMĚNY zajímavou a různorodou práci…

Strojníci * nová nabídka

21 600 Kč měsíčně
  • Požadujeme: Praxe v obsluze CNC strojů - velkou výhodou, znalost práce na PC, zejména se software MS Office, znalost systému SAP - výhodou.

Brigáda - Kontrolor/Operátor nová nabídka

EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.
130 Kč za hodinu
  • Náplní práce kontrolora je pravidelná docházka, ve dvou směnném provozu, ranní a odpolední 8 hodinové směny.
  • Manuální práce, spojená s kontrolou kvality.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.