nabídky práce: Harrachov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Liberecký kraj (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 106 výsledků
Samohýl group a.s.
Okres Semily
  • Přijmeme zaměstnance do oddělení nákupu zboží v Lomnici n.P..
  • Náplň práce listace a správa zboží a dat, zadávání objednávek, reporting atd.
POMPO spol. s r.o.
Okres Jablonec nad Nisou
  • Pro naši prodejnu hraček POMPO v OC Rýnovka, hledáme zaměstnance (40 hodin/týdně).
  • Požadujeme: - aktivní přístup - organizační a komunikační schopnosti -…
  • Přijmeme zaměstnance pro sklad léčiv, krmiv a chovatelských potřeb v Lomnici nad Popelkou na třísměnný provoz.
PROFIS one Group s.r.o.
  • Pro objekt Sedmihorky hledáme nové kolegy na noční 12hod. směny.
  • Náplň práce: obchůzková činnost a zajištění klidu v celém objektu.
  • Motivační finanční ohodnocení, možnost vyplácení záloh, kompletní uniformu.
  • Pracovní pozice obnáší: zajištění klidu a pořádku v objektu, preventivní obchůzková…
  • Pracovní pozice obnáší: Zajištění klidu a pořádku v objektu.
  • Požadujeme zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost Profesionální vystupování.
KBS Security s.r.o.
  • Pro provoz v Jablonci nad Nisou přijmeme pracovníka na HPP.
  • Požadujeme odpovědný přístup k práci, spolehlivost a trestní bezúhonnost.
DISPONERO s.r.o.
  • Nabízíme práce ve skladu na 2 směny ranní+odpolední!
  • Přeprava zboží a materiálu v areálu, provádění nakládek a vykládek.
  • Fyzicky náročné, vhodnější pro muže.
CMS - Conclusive Method of Solution, s.r.o.
  • Přijmeme zaměstnance na HPP nebo DPP pro dlouhodobou spolupráci za účelem ostrahy průmyslové objektu.
  • Mzda: od 90,- Kč/hod.+ os. ohodnocení, výkonnostní odměny,…
Pytloun Hotels Services s.r.o.
  • Pytloun Wellness Hotel Harrachov přijmeme sympatické kolegy-kolegyně, které těší práce s lidmi a domluví se anglicky.
  • Požadujeme min. ÚSO s maturitou.