nabídky práce: Hlinsko

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Pardubický kraj (vrátit zpět)
Zaměstnavatel
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 153 výsledků
AMBIENTE s.r.o.
Okres Chrudim
  • Přijme kolegu/yni na HPP nebo brigádu.
  • Úklid pokojů a všech prostor v hotelu.
PODLAHY PLOTZ s.r.o.
  • Asistent/ka prodeje podlahových krytin.
  • Slatiňany (Chrudim) Náplň práce: poradenství, práce na PC, práce na pokladně, manipulace se zbožím.
PRÁCE.TIPS, s.r.o.
  • Na pobočku v Chrudimi přijmeme samostatného kolegu/yni na vyřizování zakázek, dohled nad dodržením termínů, péči o objednávky a správu zákaznických údajů.
  • Do Hotelu Marin a Heřmanův Městec přijmeme kolegu na HPP nebo brigádu.
  • Obsluha v restauraci nebo práce za barem v bowlingovém centru.
Lions Group s.r.o.
  • Místo výkonu práce: Poličská 444, Hlinsko.
  • První kontakt učiňte prosím na uvedeném telefonním čísle od 9,00 do 18,00 hod.
Hotel Kraskov s.r.o.
  • Místo výkonu práce: Starý Dvůr 47.
  • Požadujeme min. ÚSO s maturitou.
  • Nabízíme stravování, možnost ubytování, sportovní aktivity.
KJ stav CZ s.r.o.
  • Pracoviště: Rosice 330 a celá ČR.
  • Náplň práce: jednoduché stavební přípomoce.
  • Požadujeme pečlivost, odpovědný přístup k práci.
Goldfein CZ, s.r.o.
  • Místo výkonu práce: Chrudim, Rubešova 1186.
  • Požadujeme min. nižší střední odborné vzdělání, praxi v potr.
  • První kontakt učiňte prosím na uvedeném telefonním…
PSS CZ s.r.o.
  • Místo výkonu práce: Peform Chrudim s.r.o., Chrudim, Průmyslová 23.
  • První kontakt učiňte prosím na uvedeném telefonním čísle.
  • Práce na krátký/dlouhý týden.