nabídky práce: Hlinsko

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
3. stránka z 516 výsledků
VIVANTIS
Chrudim
  • Hledáš jednorázovou brigádu na víkend koncem února?
  • Láká tě omrknou práci ve velké firmě s neformální kulturou, kde si na přílišné oficiality nepotrpíme?
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Chrudim
  • Zdravotní způsobilost, očkování proti hepatitidě „B“ výhodou.
Hotel Kraskov s.r.o.
Okres Chrudim
  • Místo výkonu práce: Starý Dvůr 47.
  • Požadujeme min. ÚSO s maturitou.
  • Nabízíme stravování, možnost ubytování, sportovní aktivity.
Ždírec nad Doubravou
  • You can be part of taking wooden buildings to new heights.
  • We are on a growth journey and in order to further strengthen our Sales & Operational Planning…
KOMFI
Nové Město na Moravě
  • Vyučení ve strojírenském oboru (vhodné i pro absolventy bez praxe).
  • Schopnost rychle se učit novým věcem.
  • Finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům.
ZENOVA Facility s.r.o.
Chrudim +1 lokalita
  • Na dohodu o provedení práce přijmeme pracovníka/ici úklidu České pošty, Chrudim.
  • Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Blanka Poučová
Chrudim
90 Kč za hodinu
  • Úklid firmy v Hrochově Týnci 1x týdně na cca 4 hod.
  • Požadujeme spolehlivost, pečlivost, dlouhodobou spolupráci.
ESA s.r.o.
Chrudim
45 000 Kč měsíčně
  • Do naší společnosti pro dispečink Chrudim hledáme řidiče C+ E - střídače.
  • Jedná se o rozvoz stavebního materiálu po ČR.
  • Výjezdy možné Chrudim, Chlumec, Most.
KJ stav CZ s.r.o.
  • Pracoviště: Rosice 330 a celá ČR.
  • Náplň práce: jednoduché stavební přípomoce.
  • Požadujeme pečlivost, odpovědný přístup k práci.
Žďár nad Sázavou
150 Kč za hodinu
  • Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Tvůj pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.
  • Aktivní prodej a obsluha zákazníků na úseku lahůdek a…