nabídky práce: Hlinsko

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
5. stránka z 510 výsledků
FLÍDR
Široký Důl
22 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Hrubá měsíční mzda: 22.000 - 32.000Kč.
  • Plný pracovní úvazek na dobu neurčitou.
  • 2-směnný provoz (37,5 hodin týdně).
BRANOfilter CZ spol. s r.o.
Okres Chrudim
  • Místo výkonu práce: Poličská 444, Hlinsko.
  • Náplň práce: vykládka a nakládka materiálu/zboží, manipulace s materiálem ve skladu, výrobě a externím skladu.
MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Kamenec u Poličky
  • Firma: MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
  • Fyzické pracoviště: č. p. 300, 572 01 Kamenec u Poličky.
  • Pracoviště: č. p. 300, 572 01 Kamenec u Poličky.
Ernsting's family
Žďár nad Sázavou
  • ERNSTING’S FAMILY – DAS SIND DOCH DIE MIT DEN KLEINEN, BUNTEN FILIALEN, ODER?
  • Und Ernsting's family ist -neben rund 1.900 Filialen deutschland- und…
O.K. solution, s.r.o.
  • Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na věk a dosavadní zkušenosti.
  • Jedná se o kompletaci dílčích součástek.
  • Mzda až 29.500, - Kč/měsíc.
PRÁCE.TIPS, s.r.o.
  • Náplní práce bude komunikace s klienty na pobočce, po telefonu a e-mailem, poskytování rad v oblasti cestovního ruchu a dovolených, práce s rezervačním systémem…
DEL
  • PŘÍPRAVA TMELU A TMELENÍ PLOCH.
  • POKRÝVÁNÍ POVRCHŮ NÁTĚROVÝMI HMOTAMI STŘÍKÁNÍM, PRÁŠKOVÁNÍM V ELEKTROSTATICKÉM POLI NEBO ELEKTROFORÉZOU.
Comdata Czech a.s.
23 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Pokud máte rádi komunikaci po telefonu a chcete se podílet na budování něčeho nového, napište nám!
  • : -) Právě teď mezi sebe hledáme kolegy, kteří společně s…
Commodimex s. r. o.
Chrudim
120 Kč za hodinu
  • Hledáme pracovníky 120 Kč/hod.
  • Na pobočku v Chrudimi hledáme směnárníka (vhodné také pro studenty, ženy na mateřské dovolené nebo aktivní důchodce).