nabídky práce: Hlučín

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
2. stránka z 32 výsledků

Automechanici

Horní Suchá
  • Samostatnost, spolehlivost, zručnost, zodpovědnost, praktické znalosti a minimálně tříleté zkušenosti v oboru, ochota se dále učit novým věcem.

Obchodní manažeři

Horní Suchá
  • Příprava a uzavírání kontraktů s dodavateli a odběrateli.
  • Praxe v oblasti nákupu a prodeje.
  • Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.

Pradlák, žehlíř / pradlena, žehlířka pouze pro ozz, OZP

Horní Suchá
14 600 Kč měsíčně
  • Náplň práce: obsluha praček, sušení, žehlení, lisování nebo mandlování prádla.
  • Možnost práce i na zkrácený (6h) úvazek.
  • Způsob kontaktu: telefonicky a emailem.

Strojník kolových a pásových rýpadel, traktorbagr JCB

ELKA NOVA
Horní Suchá
  • Řidičský průkaz skupiny C, E.
  • Kontakt: Zdeněk Otava, tel. 724 374 024.

Autolakýrníci - přípravář

Horní Suchá

Autokarosáři

Horní Suchá

Svářeč v ochranné atmosféře

Horní Suchá
  • Platný svářečský průkaz na CO2 základní s praxi minimálně 1 rok.
  • Požadujeme dobrou pracovní morálku, loajalitu, vysoké pracovní nasazení.

Stolař

NÁBYTEK SPRINT
Horní Suchá
  • Řidičský průkaz B, C (velká výhoda).
  • Náplň práce: Zejména montáže sektorových kuchyňských linek po celé ČR.

Dělníci v oblasti výstavby budov

Horní Suchá
  • Mzda bude upřesněná u osobního jednání.
  • Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku.
  • Místo pracoviště: Stonavská 51/6, Horní Suchá, 73535.

Operátorka lehké výroby – Havířovsko – od 20 000 Kč

Trenkwalder Česká Republika
Horní Suchá
94 Kč za hodinu
  • Operátorka lehké výroby – Havířovsko – od 20 000 Kč.
  • Nástup přímo do kmenového stavu.
  • Základní mzda 94 Kč/hod.
  • 20 + 5 dní dovolené navíc.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.