nabídky práce: Hodonín

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Jihomoravský kraj (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 484 výsledků
APM Automotive s.r.o.
Okres Hodonín
  • Na naší pobočku Hodonín hledáme brigádníka na rozvoz autodílů k našim zákazníkům.
  • Jde o řízení malé dodávky, stačí ŘP sk.
OMNIKA, spol. s r.o.
  • Lehká manuální práce, kompletace výrobků, manipulace s výrobky.
  • Nabízíme: mzdu + měsíční premie, kvartální bonusy, 13.mzdu, závodní stravování, sickdays.
FORESTERIA spol. s r.o.
Okres Břeclav
  • Místo výkonu práce: Sedlec u Mikulova.
  • Kontakt: Husák Petr, telefonicky, e-mailem.
DANDY spol. s r.o.
  • Do provozovny v Šitbořicích, kontrola a balení, expedice pr. oděvů, drobné operace na dílně.
  • Požadujeme chuť pracovat, spolehlivost, samostatnost, zručnost.
RI OKNA a.s.
  • Dělník do výroby plastových oken a dveří.
  • Náplň práce: práce spojená s výrobou oken a dveří, zpracování profilů, obsluha strojů, kontrola výrobků ve dvousměnném…
RedEgg Shoes s.r.o.
  • Rodinná firma s mnohaletou tradicí ve výrobě obuvi, přijme do svých řad zaměstnance.
  • Zkušenosti s šitím na stroji vítány, ne však podmínkou pro přijetí.
CSAD CZ
109 Kč za hodinu
  • Dohled na hospodárnou spotřebu pohonných hmot, náhradních dílů a maziv.
  • Zodpovědnost za bezpečnost cestujících a svěřený autobus – udržování čistoty vozu.
SMR PLUS, s.r.o.
  • Hlavní činností je agenda nákupních případů, objednávky atd.
  • SŠ/VŠ vzdělání-ekonomika, nákup.
  • Podmínkou je znalost NJ na komunikativní úrovni.
BMB, spol. s r.o.
  • Pracovník do výroby nábytku - i na zaučení.
  • Přijmeme pracovníky, vhodné pro muže, do výroby nábytku do jednosměnného provozu.
PRÁCE.TIPS, s.r.o.
  • Na pobočku v Hodoníně hledáme pracovníky na jednoduchou komunikaci s klienty, zapracování požadavků do systému, podpisy a kompletace dokumentů.