nabídky práce: Hranice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 3 výsledků

Pracovník pro kompletaci plastových výrobků. nová nabídka

SINEKO Engineering s.r.o.
Okres Nový Jičín
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Pracovník pro kompletaci plastových výrobků.
  • Práce na HPP, 2směnný provoz, víkendy volné.
  • Nabízíme: stravenky, férový a individuální přístup ke každému…

Strojní zámečník nová nabídka

PLATAN Prestigio, s.r.o.
  • Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti.
  • Zaměstnanec bude součástí týmu údržbářů (zámečníci a elektrikáři), kteří mají na starosti údržbu celé budovy včetně…

Dělník/ce do výroby zeleninových salátů. nová nabídka

Beskyd Fryčovice, a.s.
  • Dělník/ce do výroby zeleninových salátů.
  • Požadujeme min. vyuční list, flexibilitu a profesionální přístup, Nabízíme práci na HPP, zajímavé platové ohodnocení a…
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.