nabídky práce: Hranice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Plný úvazek (vrátit zpět) Okres Nový Jičín (vrátit zpět) zrušit vše
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 20 výsledků
PROMET WORKS s.r.o.
Okres Nový Jičín
  • Svařování ocelových konstrukcí, tenčí i hrubší materiál, práce podle technických výkresů.
  • Jedná se o dlouhodobou spolupráci.
  • Práce na 8h směny, volné víkendy.
WELLART, s.r.o.
  • Hledáme šikovné zaměstnance do naší prodejny pečiva Wellart v Novém Jičíně.
  • Vhodné také pro studenty či maminky na mateřské dovolené.
IDEAL WORK s.r.o.
  • Obsluha pily, řezání dle požadavku výroby.
  • Požadujeme: dobrý zdravotní stav, chuť pracovat.
  • Příspěvek na dopravu 500 Kč/měsíc.
105 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Práce v kolektivu, montáž schůdku, obsluha linky, nýtování, balení.
  • Požadujeme:dobrý zdravotní stav a chuť pracovat.
  • Hodinová odměna: 105 -110 Kč.
120 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Náplň práce:nýtování, montáž, balení apod.
  • Požadavky:chuť pracovat, samostatnost a spolehlivost.
  • Platové podmínky: 120-130 Kč/hod (čistá hodinová odměna)…
Pro Bank Security a.s.
100 Kč za hodinu
  • Bezpečnostní služba přijme zaměstnance pro pracoviště v Kuníně, vhodné především pro SD a ID.
  • Nabízíme mzdu až 100 Kč/hod., náborový příspěvek až 10.000 Kč,…
125 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Náplň práce: dodávání a příprava materiálu do výroby, nakládání a vykládání kamionu apod.
  • Požadavky: praxe ve skladu, výhodou platný průkaz VZV.
Manuvia JobAgency s.r.o.
  • Přijmeme kolegu/gyni na pozici.
  • Jedná se o dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr.
  • Místo výkonu práce Kopřivnice - areál Tatry.
Business Area s.r.o.
  • Nenáročná práce ve výrobě Náplň práce:kompletace a montáž jednotlivých dílů,klimatizace pro automobilový průmysl vizualní kontrola vyrobených dílu.
VYNAB cz s.r.o.
  • Do našeho kolektivu hledáme schopného zaměstnance s praxí.
  • Nabízíme kvalitní zázemí vybavené dílny, ranní směny, firemní benefity (příspěvek na dovolenou, a…