nabídky práce: Hranice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
4. stránka z 1 012 výsledků
IDEAL WORK s.r.o.
Nový Jičín
  • Jedná se o práci v malé firmě, v přátelském kolektivu.
  • Náplň práce: montáž forte žebříků, vrtání, skládání, kompletování, balení apod.
DŘEVO TRUST
Lipník nad Bečvou
  • Zkušenosti s řízením skladových pracovníků (do 10 lidí).
  • Služební automobil i k soukromým účelům.
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč (úspora až 1.030 Kč/měsíc).
  • V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace.
  • Přes 25 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj.
Manuvia, a. s.
Nový Jičín
  • Pouze RANNÍ směny Po - Pá (6:30 - 14:30).
  • Zaškolení ale zkušenost se šitím na šicím stroji nutná!
  • Práce v neformální a přátelské atmosféře.
Valašské Meziříčí
135 Kč za hodinu
  • Staňte se součástí velké firmy, která nabízí nepřeberné množství kariérních možností v širokém spektru oborů.
  • Další činnosti, které souvisí s prací v obchodě.
Řeznictví H+H, s.r.o.
Okres Nový Jičín
  • Náplň práce: administrativa spojená s příjmem objednávek a chodem objednávkové kanceláře.
  • Požadujeme: SŠ, znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti.
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Hranice
  • Pro našeho významného klienta přijmeme zaměstnance na pozici dělník na lakovnu.
  • Hodinová mzda 105,- Kč/hod.
  • Až 2000 Kč/měsíc prémie.
  • Denní diety ve výši 206,-.
WELLART, s.r.o.
  • Hledáme šikovné zaměstnance do naší prodejny pečiva Wellart v Novém Jičíně.
  • Vhodné také pro studenty či maminky na mateřské dovolené.
Jana Květoňová
Hranice
  • Svařování dílů dle technologických postupů.
  • Zodpovědnost za dodržení pracovních postupů.
  • Vedení evidence o provedené práci a kontrole operací.