nabídky práce: Jílové u Prahy

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 87 výsledků

Kurýr rozvoz jídel

NoodleTime s.r.o.
Praha 7
120 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Pro naší restauraci NoodleTime na Praze 7 hledáme zaměstnance na rozvoz jídel.
  • Směny - Po-Pá 16:00-21:30 So-Ne 10:30-21:30.

Community Management nová nabídka

agentura bokem s.r.o.
Praha 7
  • Nabízíme brigádu v zaběhlé komunikační a PR agentuře.
  • Odpovídat na dotazy uživatelů a zákazníků na webu, e-mailu a sociálních sítích.

Hospodyně - Pravidelný úklid Praha 7/ 80-100 hod/měsíčně

Etabl s.r.o.
Praha 7
15 000 Kč měsíčně
  • Hledáme milou a spolehlivou paní na pravidelný úklid bytu a kanceláří pro našeho klienta v lokalitě na Praze 7.
  • Spolehlivost, důslednost a pozitivní přístup.

Ouky Douky Coffee barman nová nabídka

MAX DALLEN s.r.o.
Praha 7
100 Kč za hodinu
  • Do literární kavárny Ouky Douky Coffee hledáme spolehlivé spolupracovníky a spolupracovnice na pozici barman /pomocný barman.

Masér/ka

infinit
Praha 7
  • Práci dle vzájemné dohody alespoň 2x týdně a každý druhý víkend.
  • Chuť k profesnímu i osobnímu rozvoji.
  • Práci s přírodními oleji, polohovatelným lehátkem a…

Antikvariát Ouky Douky obsluha nová nabídka

Praha 7
80 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Do literární kavárny Ouky Douky Coffee hledáme spolehlivé spolupracovníky a spolupracovnice na pozici obsluhy antikvariátu.
  • Jedná se o dlouhodobou brigádu.

Barman barmanka nová nabídka

Praha 7

Antikvariát Ouky Douky nová nabídka

Praha 7
90 Kč za hodinu
  • Do antikvariátu Ouky Douky hledáme spolehlivého spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici prodejce.
  • Jedná se o dlouhodobou brigádu..

Social media manager

SYMBIO Digital
Praha 7
  • Mohl to být generický inzerát na social media managera od cool agentury.
  • A social u nás taky děláme jinak.
  • Hledáme někoho na stejné vlně se zkušeností s tvorbou…

Roznos oken nová nabídka

MASSIVE 94, spol. s r.o.
Praha 7
  • Jsme společnost Massive94 poptáváme 4-6 pozic na roznos oken na stavbě Praha 7 , dobré platové podmínky , nástup možný ihned.

Hlídání Praha 7, po, st, čt nová nabídka

Ing. Hana Procházková
Praha 7
100 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Hledáme milou Tetu na hlídání 5 leté holčičky v Praze Holešovicích.
  • Vyzvednutí dívky ve školce a přesun na kroužek.
  • Těšíme se na Vás a Vaše odpovědi.

Grafický designer

GoodShape
Praha 7
  • Máš vysoký designérský sebevědomí a děláš nejlepší "dyzoše" pro digitál?
  • Děláme hlavně weby, appky, social media, CI a okrajově printy.

Brigáda ve squashcentru v Praze 7

Ing. Petr Motejl
Praha 7
  • Do squashcentra v Holešovicích hledáme obsluhu.
  • Náplň práce: rezervace, obsluha na recepci, úklid.
  • Směny: odpoledne, nebo o víkendu 1-3x týdně dle dohody.

vedoucí pečovatelského týmu

Pečovatelské centrum Praha
Praha 7
  • Vedoucí pečovatelského týmu bude mít na starosti vedení, podporu a kontrolu pracovníků v přímé péči a bude se podílet na strategii rozvoje služby.

Lektor kroužků, 175 až 250 Kč/hod. Nejhezčí náplň! nová nabídka

Veselá věda z. ú.
Praha 7
175 Kč - 250 Kč za hodinu
  • Máte v sobě touhu objevovat?
  • Vztah k přírodním vědám a těší Vás práce s dětmi?
  • I ve vašem okolí je jistě mnoho malých vědců, kteří by rádi objevovali s námi.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.