nabídky práce: Jablunkov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
8. stránka z 436 výsledků
A-TEC servis s.r.o.
Okres Frýdek-Místek
  • Požadujeme: SŠ-maturita,práce s PC-Excel,Email,Internet.
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou.
  • Nabízíme: HPP, 40 hod, pracovní doba 6:30-15:00, stravenky, 13.plat, nástup…
Manuvia JobAgency s.r.o.
  • Svařování ocelových konstrukcí, práce podle výkresové dokumentace, metoda CO2.
  • Nástupní plat od 28.000Kč v čistém.
  • Směnnost dle domluvy, volné víkendy.
Těšínské papírny
Český Těšín
  • Co bude obnášet tvoje práce?
  • Obsluha a seřízení knihařského stroje.
  • Zajištění výroby dle výrobního příkazu.
  • Dodržování výrobních a technologických postupů.
  • Náplň práce je slévání železa, odlévání do forem, broušení odlitků.
  • Ubytování i doprava zajištěno zdarma.
  • Nástup mzda od 21.000Kč v čistém + bonusy.
RV Styl, s.r.o.
  • Pracoviště: Hlavní 1606, Frýdlant nad Ostravicí.
  • Náplň práce: navážení stavebních hmot a materiálů.
  • Požadujeme min. střední odborné (vyučen) vzdělání, ŘP…
Technomont Frýdek-Místek, s.r.o.
  • Pracovní doba pondělí až pátek od 6.00-14.30 hod.
  • Požadujeme min. střední odborné (vyučen) vzdělání, praxi min. 1 rok, lešenářský průkaz.
AUMANTI design s.r.o.
  • Do našeho týmu hledáme vhodného uchazeče pro výrobu i opravu šperků z drahých kovů.
  • Nabízíme kreativní práci z přírodními kameny, pružnou pracovní dobu,…
Trenkwalder Česká Republika
Bystřice
  • Pro našeho zákazníka který je lídrem v oblasti výroby plastových obalů a poskytováním komplexních obalových řešení pro nejnáročnější zákazníky.
eCENTRE, a.s.
  • Hledáme do týmu uchazeče/ku pro novou pobočku LICIT Point ve Frýdku-Místku!
  • Co budete dělat: Pracovat na živnostenský list/IČO.
Beskyd Fryčovice, a.s.
  • Manipulace a vychystávání chlazené zeleniny a zeleninových salátů pomocí čteček dle dod.listů, práce na dvě směny.
  • Požadujeme min. výuční list, zákl.