nabídky práce: Jihomoravský kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 844 výsledků

Pokojská/Pomocná síla do kuchyně nová nabídka

CANTARE s.r.o.
Okres Znojmo
  • Pokojská/Pomocná síla do kuchyně.
  • Pokojská. Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: Pracovněprávní vztah: Dohoda Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Požadujeme…

Pokojská/uklízečka

Znojmo
28 000 Kč měsíčně
  • Flexibilní pracovní doba dle příjezdů a odjezdů hostí, praxe na uvedené pozici vítána, spolehlivost, pečlivost,.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.

Řidič/ka dodávky

Modřice +1 lokalita
35 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Zavedený velkoobchod s vínem hledá řidiče dodávky.
  • Možnost využití služebního vozidla pro cestu do práce.
  • Fyzické předpoklady pro manipulaci s těžšími břemeny.

Recepční - Brno střed nová nabídka

MONIT plus, s.r.o.
Brno
  • Přijmeme na budovu MmB v centru města Brna, zaměstnance na pozici: Recepční.
  • Denní směny, HPP i zkr.úvazek, místo určeno pro OZP.

Asistent/asistentka prodeje módního oblečení

Břeclav
20 000 Kč měsíčně
  • 18.8.2020 - proaktivní prodej, reprezentativní vzhled, vztah k módnímu oblečení, praxe v prodeji oděvů , jednosměnný provoz, SO vzdělání s výučním listem.

Fakturant/ka nová nabídka

ESC sk s.r.o.
Hodonín
  • Hľadáme kolegu do nášho príjemného kolektívu ľudí.
  • Nový kolega bude mať na starosti spravovanie faktúr, ich aktualizáciu a správu v interných systémoch.

Strážný ostraha objektu, nová nabídka

OP Security s.r.o.
Okres Blansko
100 Kč za hodinu
  • 8 hodinové ranní/odpolední služby, směny dohodou.
  • Evidence příchodu/odchodu zaměstnanců, kontrola vynášených předmětů.

OŠETŘOVATEL HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT - farma Milotice nová nabídka

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Milotice +1 lokalita
  • Zajišťovat denní kontrolu zdraví zvířat ve stájích.
  • Zajišťovat pomoc při veterinárních zákrocích (manipulace).
  • Znalost problematiky chovu zvířat výhodou.

Obsluha kavárny/vinárny

Vinařství HANZEL, s.r.o.
Znojmo
  • Enotéka znojemských vín je unikátní projekt, který nabízí 120 vzorků vína ze znojemské vinařské podoblasti prostřednictvím samoobslužných automatů Bytheglass.

Skladník nová nabídka

OMNIKA, spol. s r.o.
Hodonín +1 lokalita
  • Náplň práce: zaskladňování a vyskladňování materiálu, práce se čtečkami, výdej materiálu pro výrobu.

Bezpečnostní pracovník

Vlasatice +2 lokality
16 200 Kč měsíčně
  • První kontakt telefonicky (Po-Pá 8:30-15:00 hod.).
  • Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na dopravu, náborový příspěvek.
  • Mzda: 16 200 Kč / měsíc.

řidič pro rozvoz ovoce a zeleniny (skupina B)

Heršpice
28 000 Kč - 29 000 Kč měsíčně
  • Hledáme kolegu na pozici řidič dodávky pro rozvoz ovoce a zeleniny.
  • Vaším úkolem je převzít vychystané zboží, rozvézt po zákaznících (cca 15 zastávek), vést…

Pomocníci v kuchyni

Znojmo +2 lokality
17 000 Kč měsíčně
  • Pomocné práce v kuchyni, příprava obloh, příloh, mytí nádobí, úklid v kuchyni.
  • Mzda: 17 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Křížové náměstí 62/4, Znojmo, 66904.

Technický referent marketingu

Modřice
23 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Hledáme k nám do společnosti v Modřicích zastávka tramvaje Modřická cihelna kolegu/kolegyni - Technický referent marketingu.
  • Co bude tvojí pracovní náplní?

Referenti majetkové správy

Višňové
19 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Zajišťování správy majetku organizace nebo majetku státu ve vymezené působnosti, jeho nabývání, uchovávání, prodeje nebo jiných forem dispozice.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!