nabídky práce: Kadaň

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 28 výsledků

Pracovníci úklidu Chomutov nová nabídka

k3m services, s.r.o.
Chomutov
115 Kč - 125 Kč za hodinu
  • Hledáme zaměstnance na úklid objektu v Chomutově - Spořicích.
  • Dlouhodobá a stabilní brigáda, pracovní poměr je na cca 3-4 hodiny denně po-pá ráno nebo odpoledne…

Ostraha objektu - Chomutov (120,-Kč/h.)

AVES PLUS, spol. s r.o.
Chomutov
120 Kč za hodinu
  • Mzdu až 120 Kč/h.
  • Příspěvek na dopravu nebo ubytování.
  • Příspěvek až 5000,- Kč v rámci programu "Přiveď kamaráda".
  • Výplata zálohy v případě potřeby.

Vrátný - strážný

Adiumentum s.r.o.
Okres Chomutov
  • Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou a montáží ocelových konstrukcí, hledáme pracovníky na pozici:
  • Zajištění ochrany majetku a osob.

Bezpečnostní pracovník/ce– Chomutov nová nabídka

M&M Security Ensure s.r.o.
Chomutov +3 lokality
16 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Chomutově.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.

Asistent/ka prodeje

TAIRYS s.r.o.
Chomutov
23 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Společnost, která se zabývá marketingem a podporou prodeje, přijme do svého mladého týmu asistenta/ku prodeje.
  • Požadujeme: . min. 4 dny v týdnu (všední dny).

Strážný/ná – Chomutov

Chomutov
90 Kč - 110 Kč za hodinu

Operátor ve výrobě nová nabídka

PROFFA s.r.o.
Chomutov
130 Kč za hodinu
  • Hledáme šikovné brigádníky - operátory do výrobního závodu v Ostrově, který se zabývá výrobou kabelových systémů do automobilů a letadel.

Hostesky a promotéři v propagaci

Chomutov
24 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Společnost hledá pro novou značku na trhu komunikativní hostesky a promotéry.
  • Náplň práce: informování o akcích a službách dané firmy, prodej zboží, rozdávání…

Brigádník - Operátor výroby

Kiswire Cord Czech
Žatec
  • Chemický průmysl, Výroba a průmysl.
  • BRIGÁDA - Operátor výroby - pouze 8h denní směny.
  • Sháníme spolehlivého člověka na pomocné práce do výrobní haly.

Bezpečnostní pracovník/ce - Strážný/ná– Klášterec nad Ohří

Klášterec nad Ohří +1 lokalita
80 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Klášterci nad Ohří.

Prodavač/ brigádník do prodejny s tabákovými výrobky nová nabídka

Daniela Traplová
Ostrov
  • Hledáme spolupracovníky do prodejny s tabákovými výrobky.
  • Znalost práce na PC, práce s penězi.

Brigáda pro studenty

Tomáš Kröner
Ústecký kraj
  • Příprava podkladů pro obchodní příležitosti.
  • Rozvoj manažerských dovedností a příprava na manažerskou pozici Požadujeme - min. SŠ vzdělání.

Bezpečnostní pracovník/ce – Ostrov nová nabídka

Tomáš Marek
Ostrov
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Ostrově.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému, občasné pochůzky.

Bezpečnostní pracovník/ce - Security - Žatec

Žatec
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Žatci.

INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ-SNB Lyžařská škola Yetti

Czech sports schools s.r.o.
Česko
150 Kč - 250 Kč za hodinu
  • Lyžařská škola Yetti Rokytnice nad Jizerou - Krkonoše.
  • Na sezonu 2020 - 2021 rozšiřujeme tým instruktorů lyžování a snowboardingu.
  • Příplatky za výuku v PL a NL.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!