nabídky práce: Karviná

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
5. stránka z 2 203 výsledků

Strážný - ostraha stavby nová nabídka

Čechymen a.s.
Ostrava
97 Kč za hodinu
  • Hledáme strážného na ostrahu stavby v Ostravě - Zábřehu. *.
  • Náplň práce: pochůzková činnost, kamerový dohled.
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek.

zámečníci nová nabídka

VOJMAR s.r.o.
Stonava
19 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Vyučení i v příbuzném oboru (automechanik, instalatér, apod), - zdravotní způsobilost, - pracovitost a spolehlivost.
  • Délka závazku: Na dobu neurčitou.

Řidič dodávky do 3,5 tuny. nová nabídka

M I R P A L, spol. s r.o.
Okres Karviná
  • Řidič dodávky do 3,5 tuny.
  • Řízení dodávky do 3,5 tuny pro rozvozy zboží - Moravskoslezský kraj, celá ČR, SR, PL a DE.

Práce ve výrobě vhodné i pro páry, nástup ihned svoz zdarma

Manuvia, a. s., organizační složka
Havířov
  • Jednoduchá manuální práce vhodná pro každého.
  • Kontrola kvality zhotovených výrobků + jejich montáž.
  • Práce ve velmi čistém a klidném prostředí.

řidiči mezinárodní kamionové dopravy nová nabídka

Martin Kolek s.r.o.
Petrovice u Karviné
15 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Další požadavky: platný cestovní pas minimálně 1 rok, pojištění za škody způsobené zaměstnavateli, praxe: min.
  • Délka závazku: Na dobu určitou.

Dělník/ce ve výrobě. nová nabídka

FINIDR, s.r.o.
  • Pracoviště: Lípová 1965, Český Těšín.
  • Náplň práce: obsluha knihařských strojů a linek, zajištění výroby dle výrobního příkazu, údržba technického vybavení.

Pracovník v kovovýrobě - ČESKÝ TĚŠÍN nová nabídka

Český Těšín
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Práce na oddělení lakovny, svařovny, válcovny, VZV dle zkušeností.
  • Práce ve stabilní české společnosti.
  • Mzda 20 000 – 25 000 Kč / měsíc.
  • Tel. č. 722 903 311.

referent/ka oddělení kontrolního nová nabídka

Financni Sprava
Frýdek-Místek
  • Úřad: Územní pracoviště ve Frýdku-Místku.
  • Zajišťování agendy fází daňového řízení nebo správy více druhů daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění.

Hledáme obchodní zástupce po celé ČR.

80 000 Kč měsíčně
  • Staňte se novým členem našeho obchodního týmu.
  • Právě teď hledáme obchodního zástupce po celé České republice.
  • Dále by vám neměl chybět řidičský průkaz sk.

Skladnice v potravinářství

Jelínek & syn, s.r.o.
Havířov
  • Práce ve skladu s potravinami, balení balíčků, příjem, výdej, úklid.
  • Váš profil: Perfektní zdravotní stav a fyzická zdatnost, časová flexibilita (povinné…

brigádník - řidič, referent

mmtuning auto s.r.o.
Havířov
  • Hledáme mužskou posilu do našeho týmu, který nám bude pomáhat s rozvozem a přípravou na nadcházející podzimní sezonou přezouvání pneumatik.

Ostraha 95 Kč/h + příplatky, příspěvek na dopravu nová nabídka

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Český Těšín
  • Přijmeme pracovníka ostrahy pro oblast Český Těšín.
  • Jedná se o 4-6 hodinové směny .
  • Mzda 95 Kč/hod.+ příplatky.

Mate rádi knihy? Dělník ve výrobě - tiskárna, až 23 000 Kč nová nabídka

Český Těšín
47 Kč za hodinu
  • Čistá práce s papírem, knížkami a dalším papírenským materiálem.
  • Mzda 21.500-23.000 Kč (včetně příplatků).
  • Základní mzdu 105,- Kč/hod.

Pracovník(ce) ostrahy - NORDICA OSTRAVA nová nabídka

SBA-Expert Security s.r.o.
Ostrava
93 Kč - 94 Kč za hodinu
  • Naše společnost přijme pracovníky na objekt NORDICA OSTRAVA.
  • Přijmeme strážné na HPP, upřednostňujeme ID/OZP, možno i brigádně.

Dočišťování železničních vagonů nová nabídka

Jozef Sochuĺák Autodoprava
Ostrava
  • Nabízíme dobře placenou dlouhodobou brigádu.
  • Jedná se o ruční dočišťování železničních vagonů.
  • Práce v areálu Nová Huť Ostrava.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!