nabídky práce: Krásno

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Karlovarský kraj (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 53 výsledků
ALIMPEX FOOD a.s.
Okres Cheb
  • Pěkovice 44, 364 61 Teplá.
  • Pracovní poměr na dobu určitou od 1.5.2020 do 30.9.2020 z důvodu sezónní práce (rozvoz zmrzlin).
  • Práce vhodná i pro studenty.
ABRASMONT s.r.o.
Okres Karlovy Vary
Zedník, sádrokartonář, montér. Požadujeme samostatnost. Praxe v oboru výhodou. Možnost práce na ŽL. Práce v SRN…
PERSEID.CZ, s.r.o.
Okres Sokolov
  • Místo výkonu práce: Bergmannova 394, Dolní Rychnov.
  • Náplň práce: ostraha objektu, pochůzková činnost, evidence vozidel a návštěv, sledování kamerového systému.
PRÁCE.TIPS, s.r.o.
Okres Cheb
27 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Bude se starat s úsměvem o naše klienty, sdílet jejich příběhy, pomáhat jim udržet soběstačnost, dbát o jejich důstojnost.
FORNICA cosmetics s.r.o.
  • Pracoviště: Moskevská 979/26, Karlovy Vary.
  • Požadujeme min. střední odborné (vyučen) vzdělání, pozitivní, komunikativní osobnost se silnou orientací na potřeby…
CHETES s.r.o.
Okres Cheb
  • Pracovní doba: 7:00-15:30 h. Požadujeme vyučení v oboru zámečník, strojník nebo automechanik, 5 let praxe, ŘP sk.
  • Montáž fasádních systémů, práce na ŽL, nástup ihned, práce v SRN.
OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o.
  • Lázeňský hotel v centru KV přijme kolegu/gyni.
  • Podmínkou pro přijetí je absolvování kvalifikačního kurzu Sanitář pro lázně a léčebnou rehabilitaci.
NEMOS SOKOLOV, s.r.o.
  • Požadujeme min. VŠ magisterské vzdělání.
NB product, s.r.o.
Okres Cheb
  • Místo výkonu práce: Nádražní 434, Teplá.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod.
  • Nabízíme stravenky, příspěvek na dopravu.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?