nabídky práce: Kroměříž

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 14 výsledků

Pracovník ruční předúpravy výrobků s ubytováním Zlín

Staffito
Zlín
  • Jedná se o dmašťování výrobků před lakováním, fyzicky nenáročná práce vhodná pro muže.
  • 12-ti hodinové směny, střídaní krátký/dlouhý týden.

Asistent/ka prodeje v prodejně potravin

Staffito
Zlín
  • Do prodejny potraviny ve Zlíně hledáme šikovného brigádníka.
  • Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, potr. průkaz Náplň práce: picker - vychystávání objednávek.

Svářeč CO2

Staffito
Přerov
  • Svařování ocelových konstrukcí, hledáme zkušeného svářeče s platným svářečským průkazem metodou CO2, ochotného pracovat na směny.

Bagrista

Staffito
Kroměříž
  • Hledáme kolegu do pohodového týmu na stavební práce, zajímavé odměny, pohodový tým i šéf.

Lakýrník

Staffito
Přerov
  • Hledáme zkušeného lakýrníka do mokré lakovny, zkušenosti v oboru podmínkou.

Montážní dělník s ubytováním - nástup ihned Rokytnice

Staffito
Zlín
  • Montáž elektro skříní dle technické dokumentace.
  • Základní mzda od 19.000,-23.000,-Kč/hod dle odbornosti.
  • Jednosměnný provoz 7,5h. - s možností přesčasů.

Operátor výroby(dělník výroby)Doprava zdarma

Staffito
Přerov
  • Hledáme zaměstnance pro našeho významného klienta v automotivu v Hranicích.
  • Svozová doprava auty z okolních měst z Ostravy,Karviné,Orlové a Havířova až na místo…

Skladník

Staffito
Přerov
  • Co tě u nás čeká?
  • Práce ve skladu – příjem a výdej zboží.
  • Kontrola materiálu dle dodacího listu.
  • Aby se Ti u nás dařilo, měl bys mít.

Operátor výroby

Staffito
Zlín
  • Co se od Vás čeká - náplň práce.
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu.
  • Práci v novém pracovním prostředí.
  • Široká nabídka zaměstnaneckých výhod a benefitů.

Obsluha svařovacího robota /34-36.000 Kč/

Staffito
Přerov
  • Ochotu se zaškolit nebo zkušenosti.
  • Zkušenosti na robotu velkou výhodou.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!