nabídky práce: Liberecký kraj

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Manpower (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 19 výsledků
  • Máte zkušenosti na pozici referenta/referentky obchodního oddělení?
  • Baví Vás obchod a máte pokročilou znalost AJ?
  • Zpracování kalkulací pro nové produkty.
24 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Jste manuálně zruční, nebojíte se vrtání a máte praxi v ruční výrobě?
  • Potom právě pro Vás je určená naše pracovní nabídka!
  • Co Vás čeká za práci?
  • Máte zkušenosti na pozici technika?
  • Splňujete podmínku vyhlášky č. 50/78 par.
  • Samostatná a zodpovědná práce v oblasti oprav, údržby a montáží a zařízenín –…
  • HLEDÁME ZKUŠENÉ MONTÉRY DO VÝROBY!
  • Co bude náplní tvojí práce?
  • Příprava a montáž komponentů podle výkresové dokumentace.
  • Evidence postupu montáže v IS Heliosu.
  • Máte SŠ ekonomického směru a základní znalost účtování?
  • Chcete pracovat pro rozvíjející se společnost v Liberci?
  • Pak by tato nabídka mohla být pro Vás!
  • Máte SŠ nebo VŠ technického zaměření?
  • Znáte CAD a umíte programovat dle výkresu?
  • Pak je tato pozice přímo pro Vás!
  • Co je pro výkon pozice nezbytné?
  • Umíte ovládat VZV, ale třeba nemáte platný průkaz?
  • Pokud hledáte práci na osmičky – ranní/odpolední, mohla by Vás tato nabídka zajímat!
  • Mzdu cca 24 000 Kč,.
  • Jste vyučený automechanik nebo máte praxi v tomto oboru?
  • Chcete být součástí týmu české stabilní firmy a mít možnost seberealizace?
  • Praxe či vyučení v oboru.
  • Pak nepřestávejte číst tento inzerát!
  • Co dělá předsériový logistik dispozic?
  • Je zodpovědný za včasné zajištění základního materiálu pro výrobu,.
  • Ovládáte alespoň částečně SAP a máte praxi na obdobné či stejné pozici?
  • Pak by tato pozice pro Vás mohla být to pravé!
  • Tvoří podklady pro plány výroby,.