nabídky práce: Libušín

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Slaný (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
2. stránka z 78 výsledků

Zástupce vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - SLANÝ

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Slaný
  • Objednávání a příjem zboží pro prodejnu, prodej zboží.
  • Nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování.
  • Zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a…

Montážník, vhodné pro muže i ženy

Manuvia, a. s., organizační složka
Slaný
  • Montáž elektronických součástek a vychystávání součástek.
  • Velmi jednoduchá manuální práce, fyzicky nenáročná.
  • Práce na hlavní pracovní poměr.

Vedoucí prodejny

JIP potraviny
Slaný
  • Chcete nastartovat nebo rozvíjet svou kariéru právě v naší společnosti?
  • Dáme Vám skvělou pracovní příležitost i podmínky.
  • Ostatní je už na Vás.

Podpora opensource aplikací

Webhosting C4
Slaný
  • Řešení problémů opensource aplikací v diskuzním fóru.
  • Obecné povědomí o HTML, CSS, PHP a MySQL,.
  • Základní orientaci ve zdrojovém kódu,.

TECHNIK VÝROBY - zpracování umakartových dílů

  • Přijmeme pracovníka obsluhu CNC stroje na zpracování umakartových a dřevěných dílů pro naše nemocniční a pečovatelská lůžka.

Koordinátor směny čerstvého zboží (ž/m)

  • Staňte se součástí velké firmy, která nabízí nepřeberné množství kariérních možností v širokém spektru oborů.
  • Spolupráce na odborném rozvoji zaměstnanců.

Pracovník ostrahy v obchodním domě

Alsupa, s.r.o.
Slaný
  • Nabízíme brigádu pracovník ostrahy v obchodním domě ve Slaném.
  • Požadujeme výpis z rejstříku trestů, spolehlivost.
  • Předchozí praxe není potřeba, zaučíme.

Systémový analytik

  • Pracovní náplň je velmi pestrá, mezi klíčové aktivity patří:
  • Identifikace potřeb interního a externího zákazníka.
  • Vytvoření jasného zadání pro HW a SW inženýry.

Konzultant

API - Akademie produktivity a inovací
Slaný
  • Jste absolvent oboru (nejlépe) průmyslové inženýrství?
  • Chcete pracovat ve stále se rozvíjející firmě?
  • Jste komunikativní typ a rád přijímáte nové výzvy?

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Slaný,...

14 600 Kč - 19 800 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce:Slaný, okr.
  • Práci budete vykonávat v objektu společnosti F.X.
  • Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Slaný, okr.