nabídky práce: Libušín

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Slaný (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
5. stránka z 78 výsledků

Administrátor linuxových serverů

Webhosting C4
Slaný
  • Správa a administrace Linux serverů - monitoring, udržování aktualizací a instalace bezpečnostních oprav,.
  • Instalace OS, testování, monitorování, zálohování a…

Autoelektrikář

MEILLER Kipper
Slaný
  • Zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu.
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Možnosti osobního i profesního rozvoje.
  • Až 3 dny zdravotního volna.

SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV

H.P.ROYAL
Slaný
  • Pro našeho klienta se sídlem ve Slaném hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici:
  • Manipulace se skladovým zbožím - příjem, výdej, uskladnění zboží, kontrola zboží,…

PRACOVNÍK/ICE MECHANICKÝCH A ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ

H.P.ROYAL
Slaný
  • PRACOVNÍK/ICE MECHANICKÝCH A ELEKTRONICKÝCH MONTÁŽÍ.
  • Místo výkonu práce ve Slaném.

LEAN Specialista

Slaný
  • Provádění a analýza časových snímků.
  • Vedení projektů ke zlepšení výrobních procesů, efektivity, bezpečnosti práce.
  • Projektové řízení, koordinace a komunikace.

Svářeč – Zámečník

TONIX JOBS - CZ
Slaný
  • Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti.
  • Hledáme do výrobního týmu svářeče nebo zámečníka, který má znalosti a zkušenosti v oboru:
  • Jemnozrnné oceli S 355 J2+N.

ŘIDIČ VZV SLANÝ U KLADNA

AWA Global
Slaný
130 Kč za hodinu
  • Nabídka práce pro muže i ženy.
  • Místo výkonu práce: Slaný u Kladna.
  • Výroba zdravotnických lůžek a ostatních zařízení.
  • Nutný platný průkaz na VZV a praxe.

Senior DWH specialist

  • Hledáte si odborně zaměřenou práci v IT oblasti?
  • Chcete působit ve společnosti s českými kořeny s mezinárodním přesahem?
  • Ideální kolega by měl mít (a znát):

Řidič VZV nástupní mzda od 20.500,-+ ubytování zdarma

Personal fabric - agentura práce, a.s.
Slaný
81 Kč za hodinu
  • Na hlavní pracovní poměr ihned přijmeme řidiče vysokozdvižného vozíku s praxí a znalostí manipulace s pískovacím zařízením.
  • Platný průkaz W1 (W2 výhodou).

OBSLUHA SVAŘOVACÍHO ROBOTA

H.P.ROYAL
Slaný
120 Kč za hodinu
  • Základní ošetření a údržba svařovacích robotů.
  • Svozové autobusy z Kladna a Slaného.