nabídky práce: Libušín

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Středočeský kraj (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 375 výsledků
Czech Power Consulting s.r.o.
Okres Kladno
17 800 Kč měsíčně
  • Od 1.4.2020 přijmeme zaměstnance na uvednou pozici.
  • Nabízíme mzdu od 17 800 Kč/měsíc.
  • Místo výkonu práce: Velvarská 1003, Švermov, 27309 Kladno.
smart division s.r.o.
14 600 Kč měsíčně
  • Doba zaměstnání od 13.4.2020 do 11.7.2020.
  • Mzdové rozpětí od 14 600 Kč/měsíc.
  • Místo výkonu práce: Lidická 1527, 27351 Unhošť.
PROFIS one Group s.r.o.
  • Vhodné pro muže i ženy.
  • Náplň práce: evidence vozidel vjíždějících a vyjíždějících z areálu, 12ti hodinové denní směny, plánování směn dle oboustranné dohody na…
ARVIRO s.r.o.
16 100 Kč měsíčně
  • Požadujeme: trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, manuální zručnost, zkušenosti v oboru.
  • Jedná se o těžkou, fyzicky namáhavou práci.
ATLANTIS - PAK SERVICE s.r.o.
  • Do našeho kolektivu hledáme zaměstnance.
  • Požadujeme ruský jazyk na komunikativní úrovni, psaní všemi deseti, samostatnost, časová flexibilita, ochota učit se…
TIRE LOGISTICS s.r.o.
  • Požadujeme: ochotu pracovat, manuální zručnost.
  • Pracovní směny jsou 12 hodinové v nepřetržitém provozu.
  • Mzdové rozpětí od 16 100 Kč/měsíc.
METAL TRADE COMAX, a.s.
  • Velvary Požadujeme:Spolehlivost a ochotu pracovat.
  • Náplň práce: Obsluha podélné nebo příčné dělící linky.
  • Navádění materiálu do linky,obsluha stroje při výrobě.
M&M Security Ensure s.r.o.
80 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Bezpečnostní agentura přijme zaměstnance pro pracoviště na Kladně.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.
open recruitment s.r.o.
  • Hledáme pracovníka na údržbu strojů v automatizované výrobě.
  • 12 hod.směny krátký/dlouhý týden.
  • Požadujeme elektro vzdělání, orientaci v tech. dokumentaci.
Agentura GoodWell s.r.o.
  • HPP na 90 dní § 92.
  • Doba zaměstnání od 28.3.2020 do 25.6.2020.
  • Mzdové rozpětí od 17 800 Kč/měsíc.
  • Požadujeme minimálně: Základní + praktická škola.