nabídky práce: Libušín

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
3. stránka z 979 výsledků
JIP potraviny
Slaný
  • Chcete nastartovat nebo rozvíjet svou kariéru právě v naší společnosti?
  • Dáme Vám skvělou pracovní příležitost i podmínky.
  • Ostatní je už na Vás.
OPTIMPULS s.r.o.
Úžice
130 Kč za hodinu
  • Do skladu v Úžicích hledáme šikovné pikery řidiče VZV - zakladač, retrak.
  • Popis pozice: pikování a jízda na zakladači nebo retraku.
NMS Market Research s.r.o.
Rakovník
100 Kč - 250 Kč za hodinu
  • Agentura NMS Market Research s.r.o. hledá kolegy (mystery shoppery) pro spolupráci na zajímavých projektech týkajících se Mystery Shoppingu.
AVE
Kladno
  • Pravidelná výplata, jisté zaměstnání a parádní auta!
  • Chceš mít jisté peníze, stálou práci a Mercedes k tomu?
  • . den v měsíci budeš mít peníze učtu.
M&M Security Ensure s.r.o.
Kladno +6 lokalit
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro parkoviště v Kladně.
  • Možnost práce na HPP i DPP.
  • Mzda 80 110 kč/hod.
Prokos
Roztoky
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Převážení osobních aut ke klientům.
  • Řidičksý průkaz skupiny B (C,E nebo profesní průkaz výhodou).
  • Zkušenost s řízením motorových vozidel.
Kladno
  • Pro posílení týmu oddělení kvality hledáme nového kolegu na pozici Auditor/Auditorka kvality s přesahem do EHS aktivit.
  • Staň se jedním z nás.
TONIX JOBS - CZ
Slaný
  • 25 000 až 30 000 Kč.
  • Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti.
  • Nenáročná montaž autodílu, seriózní přístup a klidná práce v přijemném kolektivu.
Kladno
18 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště na Kladně a Slaném.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému, občasné pochůzky.
NKT A/S
Kladno
  • This is your opportunity to make your footprint on NKT in the role as Regional Facility Manager.
  • In a second-generation outsourcing IFM contract, you will be…