nabídky práce: Litoměřice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 975 výsledků

Policista/ka - Policie České republiky

Policejní prezidium České republiky
Česko
75 000 Kč - 150 000 Kč měsíčně
  • Policie České republiky nabízí zajímavé pozice u dopravní, pořádkové, cizinecké policie a jejích dalších útvarů a složek, jedná se o perspektivní a stabilní…

Ostraha nová nabídka

K2S - Facility, spol. s r.o.
Litoměřice
100 Kč za hodinu
  • Hledáme pracovníka na ostrahu objektu 04:00 - 20:00 (lze 16 hod/směna, i 8 hod/směna).
  • Náplň práce: obchůzky a kontrola areálu.

Inventarizační pracovník - Brigáda ve vašem okolí

INVENT kvalitní inventury spol. s r.o.
Litoměřice
120 Kč - 240 Kč za hodinu
  • Společnost Invent hledá pracovníky pro noční inventury.
  • Náplní tvé práce bude počítání zboží v prodejně s pomocí čtečky.
  • Zajištěná doprava zdarma z Litoměřic.

Prodejní asistent pro JYSK Litoměřice

Litoměřice
  • Jste ochotná/ý udělat vše pro prodej?
  • Chcete pracovat v rychlém tempu maloobchodu, který neustále prináší nové výzvy?
  • Baví Vás práce v týmu?

Asistent/ka prodeje CCC - Litoměřice nová nabídka

CCC Czech, s.r.o.
Litoměřice
18 500 Kč - 19 000 Kč měsíčně
  • CCC nabízí zboží, které milují nejen ženy, ale také muži a děti.
  • Bot a kabelek není nikdy dost a my o tom chceme ujistit také své zákazníky.

Referent/referentka platebního oddělení nová nabídka

Litoměřice
19 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: zpracování finanční agendy v exekučních spisech v programu soudního exekutora.
  • Požadujeme: min. středoškolské vzdělání ekonomického směru, znalost…

Brigádník/Brigádnice (vybalování zboží/pokladna) - Roudnice...

Roudnice nad Labem +1 lokalita
135 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Udržování pořádku a čistoty v prodejně.

referent/ka celního řízení

MV ČR - Služební místa
Ústí nad Labem
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Profese: referent/ka celního řízení.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
Ústecký kraj
  • Práce doma, práce s PC www.pracedoma.cz.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Prodavač /-ka (doplňování zboží)

Albert Česká republika, s.r.o.
Litoměřice
  • Chcete dělat práci, která není stejná každý den?
  • Je pro Vás důležitá jistota a pravidelný příjem?
  • Rádi vidíte výsledek své práce hned?

Recepční

1.SDZP družstvo
  • Pro nově zřizovaná pracoviště v Ústí nad Labem hledáme nové kolegy/kolegyně jako recepční.
  • Práce na směny, zkrácený úvazek 6 hodin.

PRACOVNÍK/PRACOVNICE REKLAMAČNÍHO ODDĚLENÍ nová nabídka

Zásilkovna
Teplice
  • Otevíráme PROVOZNÍ REKLAMACE na našem depu v Teplicích.
  • Staň se součástí moderní technologicko-logistické firmy a kolegou ve fajn týmu.

Pomocník/pomocnice v kuchyni – ranní a odpolední směny nová nabídka

Lovosice
  • V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace.
  • Přes 25 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj.

Úklid kanceláří v centru Litoměřic

Foxy úklid
Litoměřice
  • Nabízíme 1/2 HPP - úklid kanceláří v Litoměřicích.
  • Úklid probíhá v odpoledních - večerních hodinách.
  • Cca 3-4 hodiny/den.

Práce na dřevostavbách nová nabídka

Svatopluk Škoda
Lovosice +1 lokalita
  • Hledám spolupracovníka na tesařské, sádrokartonářské, pokrývačské práce.
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou, ne podmínkou.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!