nabídky práce: Litoměřice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 381 výsledků

Pracovnice/ník doplňování nápojových automatů nová nabídka

DELIKOMAT
Ústí nad Labem
  • Doplňování, údržba a základní servis nápojových (kávových) automatů ve svěřené lokalitě Ústí nad Labem a blízké okolí.
  • Zodpovědný přístup ke svěřeným hodnotám.

referent/ka celního řízení

MV ČR - Služební místa
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Profese: referent/ka celního řízení.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.

Recepční

1.SDZP družstvo
  • Pro nově zřizovaná pracoviště v Ústí nad Labem hledáme nové kolegy/kolegyně jako recepční.
  • Práce na směny, zkrácený úvazek 6 hodin.

pracovník ostrahy - Ústí nad Labem, vyhrazeno pro OZP

Aves Plus
100 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Mzdu až 100 Kč/hod.dle zkušeností.
  • Možnost výběru směn dle Vašich možností.
  • Jednoduchá, nenáročná práce na vrátnici.
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek.

Montážní dělník

Dveře Třešňák
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Požaduji vyučen nejlépe truhlář, ale není podmínkou.
  • Hledám schopné a zručne zájemce na pozici montážní dělník.
  • Montují se značkové dveře SAPELI a JaP.

Úklidový(á) kolega(gyně) na záskoky - Ústí nad Labem nová nabídka

120 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Do svého týmu přijmeme kolegu(gyni) na dlouhodobou spolupráci formou záskoků za (nemoc, dovolenou a jiné).
  • Jedná se o úklid odběrového centra plasmy.

Dispečer/ka autodopravy nová nabídka

35 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Drážďanská č.p.
  • 830/72,Krásné Březno, Ústí nad Labem.
  • Požadujeme: středoškolské nebo vyšší odborné vzdělání, dobrá znalost práce na PC,…

Skladník/Skladnice - zkrácený úvazek 6h/denně

  • Jsme logistická společnost, která roste každým dnem.
  • S rostoucím počtem zásilek, rostou i práce na depu.
  • Právě proto hledáme nového kolegu na pozici Skladníka…

Zákaznické centrum O2

  • Zákaznické centrum O2 - Máš na to si vydělávat víc!
  • O2 = 6 mil. zákazníků = stabilita = motivační příjem = bezkonkurenční benefity = práce z domova.

Účetní - asistent/ka podnikatele nová nabídka

19 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Jateční č.p.
  • 3587/51,Ústí nad Labem.
  • Nabízíme: nástupní plat 19 000,- Kč.
  • Kontakt: telefonicky od 07:00 do 14:00 hod.

Kuchař/ka nová nabídka

32 000 Kč - 42 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Mírové náměstí č.p.
  • 1/1, Ústí nad Labem.
  • Požadujeme: odbornost, rychlost, loajalitu, zájem o kvalitní gastronomii.

Skladník - sanitační technik

ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s.
23 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Do našeho týmu hledáme skladníka a sanitačního technika v Ústí nad Labem a okolí, svoz a rozvoz přístrojů, přejímka zboží ve skladu, sanitace přístrojů.

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/ka nová nabídka

16 710 Kč - 24 420 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Orlická č.p.
  • 2893/1, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
  • Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, není podmínkou.

Řidič nákladní dopravy nová nabídka

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.
  • Náplň práce: řidič vnitrostátní dopravy- převoz nákladu bez vykládky a nakládky - pouze převoz noční směnnost, pravidelně…

Operátor výroby

Black & Decker (Czech) s.r.o.
22 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Startovací příspěvek až 6000 Kč* !
  • Dotované stravování ve vlastní kantýně, polévka zdarma.
  • Rodinné prostředí se silným nadnárodním zázemím.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!