nabídky práce: Louny

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
2. stránka z 50 výsledků

Pracovník úklidu chodeb v panelových domech LIBOCHOVICE - IH... nová nabídka

Úklid POHODA holding group, s.r.o.
Libochovice
  • Nabízíme přivýdělek na několik hodin denně formou DPP.
  • Jedná se o úklid chodeb v panelových domech.
  • Domy se uklizí pravidelně jednou do týdne, dle vzájemné…

Zástupce obchodního manažera (50-65.000 kč) nová nabídka

Advantage Consulting, s.r.o.
Okres Louny
50 Kč - 65 Kč za hodinu
  • Komunikace se zákazníky a finančním oddělením.
  • Práce s cenami v systém SAP.
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni.
  • Zkušenosti v automotive na podobné pozici.

Export manager s NJ (35-60.000Kč) #1023 nová nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Česko
35 Kč - 60 Kč za hodinu
  • Péče o stávající zákazníky a akvizice nových klientů (B2B).
  • Zpracovávání nabídek, poskytování odborného poradenství.
  • Týdenní reporting a plánování aktivit.

Řidič do 3,5t, skladník nová nabídka

NALIA a.s.
Slaný
  • Pro internetový obchod s nábytkem a doplňky do domácnosti hledáme na pozici řidič-skladník, fyzicky zdatného , schopného, samostatného zaměstnance.

Manažer výroby (75.-95.000 Kč) nová nabídka

Ústecký kraj
  • Reportování výsledků výroby a kvality.
  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením.
  • Anglický jazyk pokročilé úrovni (nutné).
  • MS Office (Excel - uživatelskou úroveň).

Seřizovač výrobních strojů (30-35.000 Kč) nová nabídka

Okres Louny
30 Kč - 35 Kč za hodinu
  • SOU nebo SŠ v technickém oboru.
  • Zaujala Vás tato nabídka práce?
  • Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.

CAD Designer (CATIA) nová nabídka

Hays Czech Republic, s.r.o.
  • CAD designér/-ka je zodpovědný/-ná za design výrobku.
  • Připravuje CAD data v Softwaru Catia V5 dle požadavků.
  • Co Vás čeká a nemine?

Pracovník/ce na ruční a strojní úklid - pouze pro OZP nová nabídka

CORA PLUS s.r.o.
Louny
95 Kč za hodinu
  • Úklidová společnost CORA PLUS s.r.o. hledá zájemce/kyně na ruční a strojní úklid administrativních a výrobních prostor firmy na výrobu skla.

Technik kvality nová nabídka

  • Provádění testů a vstupních kontrol, vyhodnocení výsledků.
  • Komunikace se zákazníky i dodavateli.
  • Znalost technik kvality, MSA, 8D reporty, PPAP, statistika.

Řidič plachtové dodávky sk. "B" - pouze Most!! nová nabídka

Michal Wachtl
Most
  • Uvolnilo se místo, proto přijmu řidiče plachtové dodávky z Mostu (ne odjinud) na každodenní rozvozy po ČR (ne zahraničí).
  • Každé ráno výjezd z Mostu (Po-So).

Výpomoc do skladu s knihami, výplata 1x týdně, svoz z Prahy nová nabídka

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Nové Strašecí
120 Kč - 160 Kč za hodinu
  • Na brigádu do skladu do vydavatelství hledáme několik schopných brigádníků.
  • Náplň práce: vyskladňování knih, balení knih apod.
  • Chuť do práce a aktivitu.

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK LISOVNY KOVŮ nová nabídka

  • Jsme předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek.
  • V oblasti výroby zdravotnických lůžek si LINET dlouhodobě držíme pozici technologického…

Referent DEPO půjčovna nová nabídka

Dek
Most
  • Přijímá a realizuje objednávky zákazníků.
  • Zajišťuje objednávání, přijímání strojů a nářadí a další úkony s tímto spojené.
  • Praxe a orientace v oboru.

Operátor/ka výroby v průmyslové zóně Triangle u Žatce nová nabídka

Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Louny +1 lokalita
  • Máte rádi auta a kvalitu v jednom?
  • Pojďte se s námi podílet na jejich výrobě!
  • V roce 2011 jsme začali s výrobou interiérových komponentů do automobilů.

MKD řidič nová nabídka

TC Sped
Louny
  • Požadujeme řidičské oprávnění skupiny C,E, profesní průkaz, bezúhonost, flexibilitu, pracovní nasazení, min. základní znalost NJ nebo AJ.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!