nabídky práce: Louny

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
3. stránka z 498 výsledků

Pracovník/Pracovnice úklidu

ZENOVA Facility s.r.o.
Most +1 lokalita
  • Na DPP přijmeme pracovníka/ici úklidu České pošty - Depo Most - Velebudice.
  • Pracovní doba je 9:00 - 12:00.
  • Pro více informací nás kontaktujte.

Brigáda-TOČENÁ ZMRZLINA-Most

TOČENÁ ZMRZLINA CZ s.r.o.
Most
90 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Baví vás komunikovat s lidmi?
  • Pro naší provozovnu v Rakovníku hledáme vhodné uchazečky, uchazeče na dlouhodobou brigádu ve stánku s točenou zmrzlinou ICY SMILE.

Asistent/ka prodeje.

PAJAK s.r.o.
Okres Louny
  • Hledáme nové členy do naše týmu pro novou IQOS trafiku Louny - centrum.
  • Požadujeme příjemné vystupování, orientaci na zákazníka, spolehlivost a dodržování…

Mystery tazatel - Louny

Data Servis - informace, s.r.o.
Louny +1 lokalita
95 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Již 20 let děláme průzkumy trhu a specializujeme se na trh gastro podniků (HoReCa).
  • Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe?

Pracovník/ce ostrahy

M&M Security Ensure s.r.o.
90 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Lounech.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému, občasné pochůzky.

Pracovník úklidu chodeb v panelových domech ŽATEC - IHNED

Úklid POHODA holding group, s.r.o.
Žatec
  • Nabízíme přivýdělek na několik hodin denně formou DPP.
  • Jedná se o úklid chodeb v panelových domech.
  • Domy se uklizí pravidelně jednou do týdne, dle vzájemné…

Brigáda (Tesco Žatec) - víkendy

  • V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
  • Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme.
  • Každý den se staráme o jejich spokojenost.

Obchodní zástupce Off-trade - Most ,Chomutov, Louny, Kladno

Staropramen
Most
  • PROČ SE PŘIDAT K NÁM DO PARTY?
  • Protože naši obchoďáci jsou ti nejlepší v oboru rychloobrátky.
  • Protože se u nás stanete skutečným znalcem pivovarnického kumštu.

Stavební referent/ka.

Vodohospodářské stavby, spole
Okres Louny
  • Hledáme zaměstnance na administrativní pozici, požadujeme SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru.
  • Náplň práce odborné administrativní práce v oboru stavebnictví,…

Výpomoc do skladu s knihami, výplata 1x týdně svoz z Prahy

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Nové Strašecí
120 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Na brigádu do skladu do vydavatelství hledáme několik schopných brigádníků.
  • Náplň práce: vyskladňování knih, balení knih apod.
  • Chuť do práce a aktivitu.