nabídky práce: Lučice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Neuvedená firma (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 6 výsledků
Kraj Vysočina
  • Hrubá mzda: 20 000 Kč.
  • Požadavky: Osvědčení k samostatnému výkonu povolání bez odborného dohledu, řidičský průkaz skupiny B, komunikační schopnosti,…
  • Co Vás v práci čeká?
  • Řízení týmu 7 kuchařů a pomocných kuchařů.
  • Příprava pokrmů teplé a studené kuchyně.
  • Aktivní zapojení se do tvorby menu.
  • Přidejte se do týmu 6 kalkulantů ekonomicky stabilní české stavební společnosti, která zaměstnává více než 250 pracovníků na výstavbu průmyslových a…
  • Přidejte se do týmu 10 projektantů ekonomicky stabilní české stavební společnost, která zaměstnává více než 250 pracovníků na výstavbu průmyslových a…
  • VEDOUCÍ NABÍDEK (mzda 50 000 Kč).
  • Láká Vás získávat informace o trhu stavebních zakázek a sledovat vývoj cen na stavebním trhu?
  • Co budete na pozici dělat?
  • PROJEKTOVÝ A OBCHODNÍ MANAŽER VE STROJÍRENSTVÍ.
  • Jste obchodník, kterého nezaskočí náročná technická řešení a výkresová dokumentace?
  • Co bude Vaše náplň práce?

Odebrali jsme 0 nabídku práce, která se velmi podobala již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli