nabídky práce: Moravskoslezský kraj

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Bruntál (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 60 výsledků
Václav Homolka
Bruntál
33 400 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: zpracování objednávek na počítači - od potvrzení, komunikace se zákazníky a dodavateli až po konečnou fakturaci, dohled nad průběhem zakázky -…
Macco Organiques s.r.o
Bruntál
  • Práce ve 4-směnném nepřetržitém provoze (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, délka směn po-pá 8 hod., so-ne 12 hod., střídají se dlouhé a krátké týdny).
PEPCO Czech Republic s.r.o.
Bruntál
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy do výšky 25 %.
Bruntál
129 Kč za hodinu
  • Požadavky: nejlépe SOU / SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
  • Práce ve 3-směnném provoze.
  • Fyzická zátěž - manupulace s břemeny.
Linaset
Bruntál
  • Obsluha lisu, opracování a vizuální kontrola výlisků.
  • Schopnost a možnost pracovat v nepřetržitém pracovním režimu.
  • Hrubá mzda 20 000,- Kč.
Linaset
Bruntál
  • Řízení (kontrola, vyhodnocení a přijímání nápravných a preventivních opatření) a organizace výrobního procesu vstřikovny termoplastů z hlediska zajištění…
Data Servis - informace, s.r.o.
Bruntál
95 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Již 20 let děláme průzkumy trhu a specializujeme se na trh gastro podniků (HoReCa).
  • Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe?
Linaset
Bruntál
  • Vedení evidence veškeré projektové dokumentace v systému AXAPTA.
  • Zakládání a vydávání projektových výkresů.
  • Pokročilá znalost práce s PC (MS Office).
Bruntál
  • Náplň práce: práce ve směnném provoze (ranní / noční) • obsluha výrobního technologického zařízení, balení vysoce čistých chemických látek: do malých sáčků 0,1…
Linaset
Bruntál
  • Zodpovědnost za průběh a efektivitu procesů Měření a zkoušení produktů.
  • Udržování stanovených záznamů o kvalitě produktů ve výrobě.