nabídky práce: Most

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 106 výsledků

referent/ka daňového dozoru

MV ČR - Služební místa
Chomutov
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Profese: referent/ka daňového dozoru.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.

Skladník/ce - řidič/ka nová nabídka

Auto Kelly
Chomutov
  • Chcete pracovat ve stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu v oboru automotive?
  • Nechcete sedět 8 hodin za počítačem?
  • Máte dobrou orientaci v prostoru?

Úklid nová nabídka

BENEŠOVI - ÚKLIDOVÉ SLUŽBY s.r.o.
Chomutov
90 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Pravidelný úklid kanceláří,společných prostor.
  • Jedná se o úklid na 2 hodiny denně.
  • Uklízí se ráno,čas si lze domluvit dle potřeby.

Skladník/ce - řidič/ka (Chomutov) nová nabídka

ELIT
Chomutov

Vedoucí směny - Chomutov, Písečná (mzda po 3 letech 38 000 K... nová nabídka

Chomutov
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Zkušenost s vedením lidí výhodou.

Ostraha objektu - Chomutov (110,-Kč/h.)

AVES PLUS, spol. s r.o.
Chomutov
100 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Mzdu až 110 Kč/h.
  • Příspěvek na dopravu nebo ubytování.
  • Příspěvek až 5000,- Kč v rámci programu "Přiveď kamaráda".
  • Výplata zálohy v případě potřeby.

operátor v elektrovýrobě nová nabídka

PROFFA s.r.o.
Chomutov
  • Budete součástí společnosti, která má zde na trhu práce dlouhodobou tradici.
  • Je to drobná manuální práce, která vyžaduje trpělivost a přesnost.

Pokladní - zkrácený úvazek nová nabídka

Chomutov
  • PRACUJTE TAM, KDE dáváme rovné příležitosti všem, bez předsudků.
  • Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.
  • Jsme hrdí na to, co děláme.

Ostraha prodejny - Chomutov (110,

Chomutov
  • Hledáme zkušené pracovníky na ostrahu prodejny.
  • Příspěvek až 5000,- Kč v rámci programu "Přiveď kamaráda"…

Prodejce osobních vozů

Auto ESA
Chomutov
  • Jsme AutoESA, jeden z největších prodejců ojetých vozů v České republice a aktuálně sháníme prodejce na naši pobočku v Chomutově.

Prodavač/ka maso-uzeniny Chomutov

ZEMAN
Chomutov
  • Chceme do týmu právě Vás, pokud:
  • Rád/a pracujete s lidmi.
  • Máte proaktivní přístup k zákazníkům.
  • Co u nás budete dělat?
  • Co nabízíme a proč se stát našim kolegou:

STRÁŽNÝ (OZP)

HEROS
Chomutov
  • Strážný, neboli bezpečnostní pracovník ostrahy je kvalifikovaný pracovník se schopností řešit nenadálé situace na hlídaném objektu.
  • Telefon: +420 725 641 058.

Hosteska/promotér

TAIRYS s.r.o.
Chomutov
23 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Do našeho týmu přijmeme hostesky a promotéry na stánek do obchodník center.
  • Náplň práce: Prodej kosmetiky, aktivní oslovování lidí, rozdávání letáků,.

Bezpečnostní pracovník/ce - Strážný/ná– Chomutov

M&M Security Ensure s.r.o.
Chomutov
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Chomutově.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.

Prodej zboží na stánku v obchodních centrech

Chomutov
21 000 Kč měsíčně
  • Hledáme do našeho týmu nové mladé lidi, kteří se nebojí lidí a komunikace.
  • Nabízíme: 21 000 Kč/měsíc.
  • Požadujeme: min 4 dny v týdnu.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.