nabídky práce: Most

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 10 výsledků

Pracovník/ice úklidu

ZENOVA Facility s.r.o.
Teplice
  • Na dohodu o provedení práce přijmeme pracovníka/ici úklidu České pošty v Teplicích 4 - Antonína Sochora.
  • Úklid je možný v ranních i odpoledních hodinách.

Pracovník/Pracovnice úklidu

ZENOVA services s.r.o.
Teplice
  • Na DPP přijmeme pracovníka/ici úklidu České pošty v Teplicích - Křižíkova ulice.
  • Pracovní doba je po 17:00.
  • Zázemí firmy s mnohaletou tradicí.

Výpomoc v obchodě s oblečením Teplice, 120 Kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Teplice
120 Kč za hodinu
  • Do různých obchodů s oblečením hledáme spolehlivé a milé brigádníky na výpomoc.
  • Náplň práce: řazení, skládání a balení oblečení na prodejně, úklid prodejny.

POKOJSKÁ - brigáda

Giovanni Giacomo Hotel & Restaurant s.r.o.
Teplice
90 Kč za hodinu
  • Nabízíme brigádu na pozici pokojská.
  • Jedná se o kompletní úklid hotelových pokojů a společných prostor hotelu.
  • Smysl pro pořádek je důležitý.

Jednoduchá brigáda

Michaela Pašková
Teplice
  • Dobrý den, nabízím dlouhodobou brigádu vykládání zboží pro McDonald's v OC Galerie Teplice.
  • Vykládky jsou pravidelně 2x v týdnu a to pouze pondělí a čtvrtek od…

Kuchařka

Ivan Hrubý
Teplice
110 Kč za hodinu
  • PO - SO ,neděle zavřeno /vaření příloh ,polévek,studená kuchyně,výdej jídel, minutková kuchyně.
  • Vhodné pro ženy na mateřské a důchodce .

Brigáda - Snídaňová servírka

Teplice
  • Nabízíme brigádu na pozici snídaňové servírky.
  • Jedná se o přípravu a roznos snídaňových pokrmů na bufetový stůl s následnou obsluhou hostů.

Mystery tazatel - Teplice

Data Servis - informace, s.r.o.
Teplice
95 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Již 20 let děláme průzkumy trhu a specializujeme se na trh gastro podniků (HoReCa).
  • Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe?

Lektor/ka anglického jazyka

Škola Populo
Teplice
  • Hledáme nové posily pro individuální doučování anglického jazyka.
  • Chcete-li trávit volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu!
  • VŠ či její studium výhodou.

Prodavačka v trafice

  • Přijmu ihned brigádníci do trafiky, nejlépe se zkušenostmi se Sazkou.
  • Prodej tabákových výrobků, obsluha sázkového terminálu, zasilkovna.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.