nabídky práce: Most

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 175 výsledků

KNIHKUPEC

Knihy Dobrovský
Teplice
18 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Nejdříve ti povíme něco málo o nás.
  • Jsme Knihy Dobrovský, knihkupectví s více než 30 krásnými prodejnami po celé České republice a jedním fantastickým e-shopem.

Řidič sk. B - osobní automobil, dodávka

Teplice
  • B s praxí min 1 rok.
  • Nástup pouze na hlavní pracovní poměr.
  • Vhodné pro muže i ženy.
  • Lze vybrat na osobní automobil nebo na dodávku.

Dělník/dělnice na míchací lince (míchání kaučukových směsí)

Teplice
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Míchání kaučukových směsí (práce se sazema) - příprava směsí.
  • Zaměstnanecké výhody - stravenky v hodnotě 100 Kč.
  • Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc.

Montážní dělník

Teplice
15 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Zaměstnanecké výhody - stravenky, bonus za pravidelnou docházku, OOPP.
  • Hlásit se osobně, telefonicky nebo e-mailem.
  • Mzda: 15 000 - 22 000 Kč / měsíc.

Prodavač na plný nebo částečný úvazek (m/w)

  • Doplňování zboží a jeho prezentace.
  • Zkušenost v maloobchodě s oděvy (výhodou).
  • Orientace na zákazníka a služby.
  • Flexibilita a aktivní přístup k práci.

Pracovník/ice úklidu

ZENOVA Facility s.r.o.
Teplice
  • Na dohodu o provedení práce přijmeme pracovníka/ici úklidu České pošty v Teplicích 4 - Antonína Sochora.
  • Úklid je možný v ranních i odpoledních hodinách.

Pracovník/Pracovnice úklidu

ZENOVA services s.r.o.
Teplice
  • Na DPP přijmeme pracovníka/ici úklidu České pošty v Teplicích - Křižíkova ulice.
  • Pracovní doba je po 17:00.
  • Zázemí firmy s mnohaletou tradicí.

Administrativní pracovník

RONICA
Teplice
  • Znalosti práce na PC, MS Office.
  • Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a pečlivost.
  • Zázemí úspěšné ryze české společnosti.

Výpomoc v obchodě s oblečením Teplice, 120 Kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Teplice
120 Kč za hodinu
  • Do různých obchodů s oblečením hledáme spolehlivé a milé brigádníky na výpomoc.
  • Náplň práce: řazení, skládání a balení oblečení na prodejně, úklid prodejny.

Prodavač/prodavačka

Teplice
17 800 Kč měsíčně
  • Místo výkonu - Klenoty-Ori v OC Galerie Teplice.
  • Znalost práce na PC, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, příjemné vystupování.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.