nabídky práce: Most

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
2. stránka z 174 výsledků

Pomocný pracovník do výroby nábytku a realizaci interiérů

Teplice
18 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • V případě zájmu se hlásit telefonicky 9 - 11 hod nebo e-mailem.
  • Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Masarykova třída 1233/82, Teplice, 41501.

Prodavač/prodavačka

Teplice
17 800 Kč měsíčně
  • Místo výkonu - Klenoty-Ori v OC Galerie Teplice.
  • Znalost práce na PC, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, příjemné vystupování.

Prodavač na plný nebo částečný úvazek (m/w)

  • Doplňování zboží a jeho prezentace.
  • Zkušenost v maloobchodě s oděvy (výhodou).
  • Orientace na zákazníka a služby.
  • Flexibilita a aktivní přístup k práci.

PRODEJCE AUTOMOBILŮ

  • Máte v sobě obchodního ducha, nebo jsou auta vaším koníčkem?
  • Hledáte perspektivní práci ve stabilním prostředí?
  • Protože my jsme víc než jen autobazar.

Pracovník/Pracovnice úklidu

ZENOVA services s.r.o.
Teplice
  • Na DPP přijmeme pracovníka/ici úklidu České pošty v Teplicích - Křižíkova ulice.
  • Pracovní doba je po 17:00.
  • Zázemí firmy s mnohaletou tradicí.

Výpomoc v obchodě s oblečením Teplice, 120 Kč/hod nová nabídka

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Teplice
120 Kč za hodinu
  • Do různých obchodů s oblečením hledáme spolehlivé a milé brigádníky na výpomoc.
  • Náplň práce: řazení, skládání a balení oblečení na prodejně, úklid prodejny.

Servírka/číšník

Teplice
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Samostatnost a chuť do práce.
  • Zázemí stabilní společnosti, práci na HPP, moderní pracovní prostředí, možnost kariérního růstu, dobré platové ohodnocení.

Rozvozce jídel

Teplice
  • Možno i na DPP či na zkrácený úvazek (dle dohody).
  • V případě zájmu zaslat životopis na e-mail.
  • Místo pracoviště: Novosedlická 2888, Teplice, 41501.

Řidič/ka autobusu

ARRIVA TRANSPORT
Teplice
  • ARRIVA CITY hledá do svého týmu řidiče a řidičky autobusů do Prahy a Teplic.
  • Jistota výplaty včas na účtu nebo hotově – měsíční příjem až do 40.

Svářeč

Teplice
20 000 Kč - 27 000 Kč měsíčně
  • Znalost výkresové dokumentace, zodpovědnost, svědomitost, snaha učit se novým věcem, samostatnost.
  • Zaměstnanecké výhody - stravenky, bonus za pravidelnou…
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.