nabídky práce: Napajedla

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
3. stránka z 2 142 výsledků

Dělnice/dělník v elektrotechnice Plný úvazek

LAPP KABEL
Otrokovice
  • Náplní Vaší práce bude výroba kabelové konfekce.
  • Vašimi každodenními společníky budou kabely, konektory i vývodky.
  • Proč se Vám u nás bude líbit?

SKLADNÍK - noční směna nová nabídka

Alimpex food
Zlín
  • Co bude Vaší náplní práce?
  • Příjem zboží a doplňování zboží do expedičních pozic.
  • Kontrola záručních lhůt u skladovaného zboží.
  • Znalost práce na PC výhodou.

PRACOVNÍK ÚKLIDU (Ž/M)

GEMINI oční klinika
Zlín
  • Hledáme – Pracovník úklidu (ž/m).
  • Úklid prostor moderní oční kliniky v odpoledních hodinách.
  • Péče o prostory, kde se pohybují pouze pacienti a náš personál.

Pomocná síla do kuchyně při přípravě krabičkové diety

Zlín
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: příprava surovin, balení hotových jídel, úklid.
  • Požadavky: není třeba mít praxi v oboru, zaučíme.
  • Pracovní doba neděle-čtvrtek, cca.

Svářeč/zámečník

Otrokovice
  • Strojírenské vzdělání výhodou, předchozí zkušenosti z oboru výhodou, svářečský průkaz výhodou, nutná je zodpovědnost, manuální zručnost a ochota pracovat.

Obchodní referent/ka

MESIT machining
Uherské Hradiště
  • Znalost AJ – úroveň B1, nebo NJ – úroveň B1.
  • Znalost práce s PC (MS office – pokročilá úroveň).
  • ŘP skupina B – aktivní řidič.

Pomocní skladníci

Otrokovice
22 500 Kč měsíčně
  • Pomocné práce ve skladě společnosti.
  • Stravenky a zaměstnanecké benefity z Kolektivní smlouvy.
  • Mzda: 22 500 Kč / měsíc.

Vrátný/strážný

Tlumačov
14 600 Kč - 17 000 Kč měsíčně
  • Náborový příspěvek pro HPP po zkušební době 4000 Kč.
  • Kontakt jen tel / mailem - osobní schůzka je potřeba se domluvit.
  • Mzda: 14 600 - 17 000 Kč / měsíc.

Pracovník úklidu

Zlín
16 100 Kč - 18 000 Kč měsíčně
  • Zajišťování běžného úklidu, utírání prachu, zametání, větrání, místnosti, vynášení odpadu, čištění nábytku, a zařízení, čištění koberců, tapecírovaného nábytku,…

Kuchaři

Otrokovice +1 lokalita
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: J. Jabůrkové 1819, Otrokovice, 76502.
  • Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování.

Strojní obuvníci

Zlín
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Hledáme manuálně zručné muže a ženy do spodkové obuvnické firmy.
  • Naše společnost je tradiční výrobce obuvi, spolupracujeme s renomovanými evropskými značkami.

Obsluha obráběcího centra

Napajedla
21 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: zakázková kusová a malosériová výroba, obsluha CNC obráběcího centra,.
  • Podmínky: pečlivost, zodpovědnost, technické myšlení, znalost čtení…

Prodavačka / Specialistka prodeje Matějovo pekařství Zlín

Pekárny Blansko a.s.
Zlín
17 800 Kč - 18 500 Kč měsíčně
  • Pro naši pobočku hledáme šikovnou prodavačku na plný úvazek.
  • Náplní práce bude pro Vás prodej pečiva, zákusků, ostatního sortimentu a další práce spojené s…

Florista/ka, aranžér/ka

Otrokovice
25 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Hledáme kreativní lidi s estetickým cítěním, vztahem k tvorbě a zájmem pracovat.
  • Vyučení a praxe v oboru s květinami není podmínkou, spíše výhodou.

Pracovník údržby

Westland
Otrokovice
  • Na údržbu hledáme lidi se šikovnýma rukama.
  • Rádi přijmeme člověka, který je aktivní jak při práci, tak i v kolektivu.
  • Práci na hlavní pracovní poměr.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!