nabídky práce: Nezvěstice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Plný úvazek (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 568 výsledků
KriKra, s.r.o.
Okres Plzeň-město
  • Hotel Slovan přijme zaměstnance na úklid pokojů - předpokladem je fyzická zdatnost a časová flexibilita (práce i o víkendech).
  • Hotel Slovan přijme pracovníka/ci na mytí nádobí a úklid kuchyně.
APB - PLZEŇ a.s.
Okres Plzeň-jih
  • Přijmeme na HPP zaměstnance/kyni na úklid kanceláří.
  • Jedná se o úklid ruční nebo strojové mytí podlah, úklid kancelářských prostor, vynášení odpadků, úklid…
TRANSICO SPEDITION, s.r.o.
Plzeň
  • Pomocná síla v malé firmě se závodním stravováním.
  • Náplň práce - mytí nádobí,úklid provozovny.
  • Pouze ranní směna 6,00 - 12,30 hod jen v pracovní dny.
Gabda s.r.o.
Plzeň
  • Dětský koutek v obchodním centru Plaza Plzeň přijme paní, slečnu.
  • Zkušenosti s dětmi nejsou podmínkou, nejedná se o chůvu.
  • Pracuje se krátký-dlouhý týden.
Ekideru change s.r.o.
  • Přijmeme zaměstnance pro zavedené restaurace v Plzni.
  • 6 dní práce a 8 dní volno ( Pondělí - sobota ) platové ohodnocení dle zkušeností.
  • Min. 1.800,- Kč na den.
POMPO spol. s r.o.
  • Pro naši prodejnu hraček POMPO v OC Borská Pole, hledáme zaměstnance (35 hodin/týdně).
  • Požadujeme: - aktivní přístup - organizační a komunikační schopnosti -…
Jakub Schimmer
Plzeň
  • Do rodinné autodopravy hledáme řidiče kamionu na práci pondělí-pátek po České republice.
  • Firma je v Plzni, tahač je Mercedes Actros rok výroby 2014 v krásném…
Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Nezvěstice
  • Traktorové práce spojené s pěstováním, ošetřováním, sklizní a posklizňovými úpravami zemědělských plodin.
  • Běžná údržba a opravy strojů.
Falcon security, s.r.o.
Plzeň
  • Přijme zaměstnance na hlídání objektu v Plzni.
  • Kontrolní činnost, fyzicky nenáročná obchůzková činnost a komunikace s návštěvami.
  • Možnost práce na HPP i DPP.