nabídky práce: Nezvěstice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Dočasný úvazek (vrátit zpět)
Lokalita
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 13 výsledků
Gabda s.r.o.
Plzeň
  • Dětský koutek v obchodním centru Plaza Plzeň přijme paní, slečnu.
  • Zkušenosti s dětmi nejsou podmínkou, nejedná se o chůvu.
  • Pracuje se krátký-dlouhý týden.
TRANSICO SPEDITION, s.r.o.
Plzeň
  • Pomocná síla v malé firmě se závodním stravováním.
  • Náplň práce - mytí nádobí,úklid provozovny.
  • Pouze ranní směna 6,00 - 12,30 hod jen v pracovní dny.
HLS SECURITY AGENCY s.r.o.
Plzeň
  • Nabízíme možnost dlouhodobého zaměstnání pro zavedenou společnost na pozici: Strážný/á.
  • Zaměstnání na pracovní smlouvu (HPP) nebo DPP.
Jaroslav Šťastný
Plzeň
  • Nabízím práci v příjemné, zaběhlé hospodě s tradicí, která se nachází na doubravce v Plzni.
  • Do hospody k sobě sháním někoho kdo by mi byl spíše parťákem než…
Marek Guldán
Plzeň
  • Praxi při výdeji pokrmů (jídelna-restaurace) spolehlivost, čistota.
  • Zkrácenou pracovní dobu, pouze ranní směny.
  • 100 - 150 Kč čistého/hod - podle výkonu,.
2MM s.r.o.
Nýřany
  • Přijmeme pracovníky z řad invalidních důchodců na pracovní pozici vrátného - pracovníka ostrahy v Nýřanech.
  • Nenáročné činnosti vhodné pro OZP, pro muže i ženy i…
Martin Ryšánek
Plzeň
  • Samostatný kuchař na ranní směnu.
  • Vyučen v oboru, spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, praxe.
  • Dobré platové podmínky od 33 tis.brutto, pohodovou práci a mladý…
Dům techniky Plzeň spol. s r. o.
Plzeň
  • Školitel by zajišťoval praxi v rekvalifikačních kurzech vysokozdvižných vozíků v Plzni.
  • Praxe v obsluze vysokozdvižného vozíku, nebo bezpečnosti práce.
Aimtec
Plzeň
  • Jste objevitel, který ze spleti informací dokáže vyhodnotit ty správné?
  • Je pro vás nejdůležitější fází dobrého rozhodnutí kvalitní příprava?
JUMP ÚSTÍ s.r.o.
Plzeň
  • Hledáme novou posilu do našeho skvělého týmu sportovců.
  • Chceš mít možnost se realizovat ve stále expandující společnosti a být u zrodu nových věcích?