nabídky práce: Nezvěstice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Okres Plzeň-město (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 315 výsledků
KriKra, s.r.o.
Okres Plzeň-město
  • Hotel Slovan přijme pracovníka/ci na mytí nádobí a úklid kuchyně.
APB - PLZEŇ a.s.
Okres Plzeň-jih
  • Přijmeme na HPP zaměstnance/kyni na úklid kanceláří.
  • Jedná se o úklid ruční nebo strojové mytí podlah, úklid kancelářských prostor, vynášení odpadků, úklid…
Ekideru change s.r.o.
  • Přijmeme zaměstnance pro zavedené restaurace v Plzni.
  • 6 dní práce a 8 dní volno ( Pondělí - sobota ) platové ohodnocení dle zkušeností.
  • Min. 1.800,- Kč na den.
A-Z PREZIP a.s.
  • Náplň práce: kontroluje hotové výrobky dle výkresové dokumentace a vede o tomto záznamy, uvolňuje výrobky k expedici, organizuje práci pracovníkům na…
  • Jsme Engineering společnosti Siemens Mobility a zabýváme se vývojem moderních kolejových vozidel a jejich částí.
  • Čemu se u nás budete věnovat?
Agentura NKL s.r.o.
Okres Rokycany
  • Náplň práce: drobné zednické, tesařské práce.
  • Požadujeme vzdělání základní, manuální zručnost, ŘP, spolehlivost, časovou flexibilitu.
Hotel Astory s.r.o.
  • Hledáme - Rozhodně týmového a přátelského hráče se smyslem pro humor, který se nebojí nejen práce ale ani komunikace s hosty.
KALOUS Consulting s.r.o.
  • Bedete mít na starosti zajištění bezproblémového chodu svěřených zakázek.
  • Požadujeme spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování, aktivní nasazení i pro…
KSpro s.r.o.
  • Hledáme zaměstnance na čerpací stanici Shell v Plzni.
  • Požadujeme dobré komunikační schopnosti a pozitivní přístup k zákazníkům.
Shoebox CZ s.r.o.
  • Prodejní asistent/ka značkové obuvi (Prodavač/ka).
  • Hledáme nové kolegyně a kolegy do naší prodejny OfficeShoes na HPP (příp. částečný úvazek).