nabídky práce: Okres Blansko

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 114 výsledků

Policista/ka - Policie České republiky

Policejní prezidium České republiky
Česko
75 000 Kč - 150 000 Kč měsíčně
  • Policie České republiky nabízí zajímavé pozice u dopravní, pořádkové, cizinecké policie a jejích dalších útvarů a složek, jedná se o perspektivní a stabilní…

Pracovník internetového obchodu

TextilEco a.s.
Blansko
  • Rozšiřujeme náš pracovní tým internetového obchodu v nové provozovně v Blansku (bývalý areál Metry, Pražská 2536/7, Blansko) a nabízíme tyto pracovní pozice:

Specialista-referent call centra

Boskovice
  • Komunikace s partnery a pronajímateli.
  • Rozšiřování a správa sítě v dané oblasti.

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
Jihomoravský kraj
  • Práce doma, práce s PC. www.pracedoma.cz.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Člen výjezdové jednotky.

OP Security s.r.o.
Okres Blansko
  • Požadujeme čistý RT, sk B., aktivní řidič.
  • Nabízíme motivující ohodnocení, záměstnanecké výhody a možnsot volby směn.

Montéři a opraváři silnoproudých el. vedení nová nabídka

  • První kontakt telefonicky,emailem nebo osobně po telefonické domluvě na adrese: Družstevní 452/13a, Ostopovice, po - pá 8.00 - 14.00 hod.

řidič dodávky

M.S.TRADE-CZ s.r.o.
  • Hledáme do svého týmu řidiče dodávky pro mezinárodní dopravu.
  • B, spolehlivost, komunikativnost, praxe vítána.

Hledáme obchodní zástupce po celé ČR.

80 000 Kč měsíčně
  • Staňte se novým členem našeho obchodního týmu.
  • Právě teď hledáme obchodního zástupce po celé České republice.
  • Dále by vám neměl chybět řidičský průkaz sk.

OPERÁTOR VÝROBY - mzda až 25.500 Kč, ubytování zdarma!

LUTO Automotive CZ, s.r.o.
Kuřim
  • Do moderního pracovního prostředí nedaleko Brna hledáme operátory výroby.
  • Hledáte práci v okolí Brna a chcete být součástí týmu, kde to funguje?

Ostřílený obchodník - zahraniční trhy nová nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Blansko
  • Vedení obchodní agendy - průzkum trhu, akvizice, rozvoj obchodních vztahů.
  • Příprava nabídky ve spolupráci s konstruktéry, projektanty a výrobou.

Hledáme nové kolegy do výroby! Náborový příspěvek 60 000 Kč! nová nabídka

  • Hledáme nové kolegy/ně do našeho týmu pracovníků.
  • Pojďte pracovat do nadnárodní společnosti působící v ČR více než 20 let.
  • Ruční montáž a kompletace výrobků.

Pomocný kuchař/ka

Hotel Stará škola s.r.o.
  • Do našeho týmu hotelu Stará škola Sloup hledáme nového kolegu na pozici „Pomocný kuchař“. Praxe vítána, ale není podmínkou.

Operátor výroby nová nabídka

RIHO CZ, a.s.
Boskovice
  • Výroba akrylátových van, montáž masážních systémů a mnohé další.
  • Obsluha strojů na pracovišti i manuální práce.
  • Kontrola kvality výrobků a vlastní práce.

MIKULOV- Vhodné pro páry i pro cizince - Operátor-ka ve výro...

TRANSFER International Staff k.s.
  • Jednoduchá výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl.
  • Práce na vlastním stroji, nejedná se o pásovou výrobu.
  • Nebojíte se základní práce s počítačem.

Ostraha.

MONIT plus, s.r.o.
  • Nástup ihned, nebo dle dohody.
  • Náplň práce: kontrola osob a vozidel, pochůzková činnost, běžná činnost vrátnice Požadujeme: čistý RT, ochotu pracovat ve směnném…

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!