nabídky práce: Okres Chomutov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Brigáda (vrátit zpět)
Lokalita
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 36 výsledků
Agentura Suzi s.r.o.
Chomutov
120 Kč za hodinu
  • Pravidelný úklid bytu 3+1 v Jirkově u Chomutova (ul.Krušnohorská).
  • Úklid by probíhal 1x za 14 dní na 3 hodiny v pátek od 9-12 h. Požadujeme: min. věk 20 let,…
TOČENÁ ZMRZLINA CZ s.r.o.
Kadaň
90 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Baví Vás komunikovat s lidmi?
  • Pro naši provozovnu v Kadani hledáme vhodné uchazečky / uchazeče na dlouhodobou brigádu ve stánku s točenou zmrzlinou ICY SMILE.
PROFFA s.r.o.
Chomutov
  • Řidičský průkaz skupiny B, T.
  • Zkušenosti s údržbou zeleně, s jízdou traktorem.
Tomáš Šlégr
Žatec
100 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Hledáme zapálenou studentu / zapáleného studenta do fotografování ze Žatecka, kde bychom potřebovali fotit naše produkty.
Albert Česká republika, s.r.o.
Most
  • Cokoliv děláš, děláš to s chutí a s úsměvem?
  • Hledáš práci, kde tě všechno naučí?
  • Pokud jsi na tyto otázky odpověděl /a ANO, pak hledáme právě tebe na pozici:
TAIRYS s.r.o.
Chomutov
23 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Společnost, která se zabývá marketingem a podporou prodeje, přijme do svého týmu hostesky a promotéry.
  • Náplň práce: Aktivní oslovování lidí, rozdávání letáků,…
Úklid POHODA holding group, s.r.o.
Žatec
  • Nabízíme přivýdělek na několik hodin denně formou DPP.
  • Jedná se o úklid chodeb v panelových domech.
  • Domy se uklizí pravidelně jednou do týdne, dle vzájemné…
M&M Security Ensure s.r.o.
Chomutov
80 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Chomutově.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.
Chomutov
  • PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.
  • Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.
  • Jsme hrdí na to, co děláme.
  • Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost.
Commodimex s. r. o.
Žatec
  • Hledáme pracovníky 120 Kč/hod.
  • Na novou pobočku v Žatci hledáme směnárníky (vhodné také pro studenty, ženy na mateřské dovolené nebo aktivní důchodce).