nabídky práce: Okres Chomutov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
3. stránka z 603 výsledků
IHL TRANSPORT, s.r.o.
Okres Chomutov
  • CZ-BENELUX (nájezd.max 9500-10500km).
  • Všechny vozy Iveco plachta staří max.do 4.let.
  • Sídlo firmy Praha 4 + možnost parkování doma dle místa bydliště.
Čipkor Czech Group s.r.o.
  • Náplň práce: komunikace se zákazníky, prezentace, reklama, marketing Požadujeme: příjemné vystupování, komunikaci na výborné úrovni, ambice, časovou flexibilitu…
SULCO Automotive Group, s.r.o.
Chomutov
130 Kč za hodinu
  • Hledáme nové kolegy a kolegyně do našeho přátelského týmu, kteří by měli zájem o práci na pozici Kontrolor/ka kvality autosedaček.
  • Co bude Vaší náplní práce?
Klášterec nad Ohří +1 lokalita
  • Donaldson is committed to solving the world’ s most complex filtration challenges.
  • Employing innovation and breakthrough solutions, we are advancing filtration…
BEST
Polerady
26 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Mzda od 26 000 - 32 000 Kč + výkonnostní složka až do výše 15 000 Kč.
  • Závodní stravování, zázemí stabilní firmy, práce na moderních strojích.
Gabriela Smejkalová
Chomutov
106 Kč za hodinu
  • Asistent/ka prodeje šperků a hodinek.
  • Spolehlivost,flexibilitu,příjemné vystupování,komunikativnost,kreativitu.
  • Chuť učit se nové věci.
Mgr. Pavel Pospíšil
Chomutov
  • Jsme jedna z největších JŠ na Moravě se sedmi kamennými pobočkami po ČR.
  • Naše jazyková škola působí na trhu jazykového vzdělávání již 29 rokem.
CLEAN International, spol. s r.o.
Klášterec nad Ohří
  • Stabilní a férová úklidová firma přijme uchazeče na pozici manažera zakázky úklidu na plný úvazek do výrobního závodu v Klášterci.
JOB spectrum s.r.o.
Jirkov
  • Obsluha lisovacích strojů a montážních zařízení ve výrobě.
  • Kontrola kvality výrobků a jejích následné balení.
  • Vyplňování příslušně dokumentace spojené s výrobky…
BENEŠOVI - ÚKLIDOVÉ SLUŽBY s.r.o.
Jirkov
90 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Jedná se o 2 hodinový úklid kanceláří,společných prostor.
  • Úklid probíhá v úterý,ve středu a ve čtvrtek ráno.